W10 dönen noktalarda dondu

Ekran tamamen kapanmamıştı, soluk siyah renkteydi yani ara sıra olur ya oyun açarken falan tamamen kararmaz ekran sadece siyah renkte olur ama ekranın çalıştığını anlarsınız.
Evet, aynısı 2-3 ay önce başıma gelmişti. Zor çözdüm ama sizin bilgisayarınızı tam bilmiyorum sistem özelliklerini yazar mısınız?

Evet, aynısı 2-3 ay önce başıma gelmişti. Zor çözdüm ama sizin bilgisayarınızı tam bilmiyorum sistem özelliklerini yazar mısınız?

Lenovo ideapad 320
Alalı 1.5 sene oldu
İşlemci İ5 8250u
Ekran kartı Mx150
1 TB HDD
8GB Ram

Tam model adı Lenovo ideapad 320-15IKB 81BG

Olması lazım, acayip. Şimdi size yanlış bilgi de vermek istemiyorum. Sistem özellikleriniz ne?

Çok teşekkür ederim elinizden geldiğince yardım etmeye çalışıyorsunuz. En son çare format atacağım ama yaklaşık 1 hafta sonra yapabilirim bunu. O zamana kadar da bilgisayarsız nasıl geçecek bilmiyorum.

Çok teşekkür ederim elinizden geldiğince yardım etmeye çalışıyorsunuz. En son çare format atacağım ama yaklaşık 1 hafta sonra yapabilirim bunu. O zamana kadar da bilgisayarsız nasıl geçecek bilmiyorum.
Rica ederim tam yardımcı olamadım keşke aynı model olsaydı sorunu çözebilirdim :D. Ben bu sorun yüzünden 2 ay boyunca telefonla oynamak zorunda kalmıştım :(.

Model aynı fakat ekran kartı işlemcisi falan farklı. Bence siz en iyisi Lenovo müşteri hizmetlerini arayın ben arayınca başka bir konuda yardımcı olmuşlardı.

Aradım fakat salgından dolayı cevap verecek kimse yokmuş.
Canlı destek Türkiye'de çalışmıyor, Amerika'yı seçerek girdim orada da IP adresmi görüp Türkiye'den bağlandığınız için cevap veremiyoruz diyorlar.
Rica ederim tam yardımcı olamadım keşke aynı model olsaydı sorunu çözebilirdim :D. Ben bu sorun yüzünden 2 ay boyunca telefonla oynamak zorunda kalmıştım :(.
Siz nasıl çözdünüz ?

Aradım fakat salgından dolayı cevap verecek kimse yokmuş.
Canlı destek Türkiye'de çalışmıyor, Amerika'yı seçerek girdim orada da IP adresmi görüp Türkiye'den bağlandığınız için cevap veremiyoruz diyorlar.

Siz nasıl çözdünüz ?
İnşallah sorununuzu kısa süre içinde çözersiniz çok lanet bir sorun. İyi günler.

Sistem sıfırlama neden gözükmüyor benim kurtarma ekranında onu anlamadım. Hiçbir fonksiyon da çalışmıyor, sistem geri yükleme olsun yüklü güncelleme kaldırma olsun. Hepsi başarısız sonuçlanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı