W10 GTA V Giriş Ekranında Kalma Sorunu

Xuarly

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar GTA V'i CD ile aldım yükledim sonda ki 8GBlik güncelleme var onu da VPN ile indirdim yani UltraSurf programını kullanarak, az önce indirme bitti.. Her neyse oyunu UltraSurf'u açmadan bastığımda ilk bölümde kalıyor donuyor açılmıyor programı kapatınca loading bölümü geliyor ve loading sorunu ortaya çıkıyor fakat UltraSurf'u açıp oyuna tıkladığımda açılıyor rahatça.. Artık UltraSurf açmak istemiyorum nasıl düzeltebilirim?

Loading story mode sorunuysa ilk DX 10 yada 10.1'den girip görev yöneticisinden önceliği yüksek yap çözülür.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla ultra surf ıp adresini değiştiriyor gibi bişey. Ben laptop kullanıyorum ara sunucuyu bul orada ultra surfu kurduğun için el ile kurulmuştur. Onu kapat ayarları otomatik algılayı aç sorun çözülecektir ultra surf programını her açtığında bu sorun tekrarlar. O yüzden programdan çıktıktan sonra sürekli bu ayarı yapmalısın. Muhtemelen onlinede oluyordur bu sorun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı