W10 Home'dan W10 Pro'ya geçerken "Windows hazırlanıyor" kısmında kaldı

buadamayniben

Decapat
Daha fazla  
RAM
8
Ekran kartı
mx110
İşlemci
intel i5 8265u
Windows 10 Home'dan Windows 10 Pro'ya geçecektim bir video buldum adamın dediklerini yaptım ve adam yeniden başlatın dedi adam yeniden başlattığında 1 dk bile sürmedi ben yeniden başlattım fakat 10 dakikadır Windows hazırlanıyor bilgisayarınızı kapatmayın yazısında kaldı normal mi?

Windows 10 Home'dan Windows 10 Pro'ya geçecektim bir video buldum adamın dediklerini yaptım ve adam yeniden başlatın dedi adam yeniden başlattığında 1 dk bile sürmedi ben yeniden başlattım fakat 10 dakikadır Windows hazırlanıyor bilgisayarınızı kapatmayın yazısında kaldı normal mi?
Normal hocam. Bekleyiniz.

Bilgisayarınızın hızına göre değişkenlik gösterebilir.

Yaklaşık 30 40 dakikadır bekliyorum inşallah sorunsuz olur.

Hocam o adamlar genellikle sanal makine falan kullanıyor onun dışında sistemleri sizden daha iyi olabilir bundan dolayı normal beklemeniz.

Hocam kapandı ASUS yazdı normal bir şekilde açıldı fakat hala Windows 10 Home Pro'ya geçmemiş. Ne yapmalıyım?

Son düzenleme:
Yaklaşık 30 40 dakikadır bekliyorum inşallah sorunsuz olur.

Hocam kapandı ASUS yazdı normal bir şekilde açıldı fakat hala Windows 10 Home Pro'ya geçmemiş. Ne yapmalıyım?

Hocam demek ki adamın yaptığı işe yaramamış temiz kurulum ile Windows 10 Pro kurabilirsiniz ancak keyiniz yoksa Windows etkinleştirin yazısı çıkabilir sağ altta.

Hocam verilerimin kaybolmamasını istiyorum yükseltirken nasıl yapacağım?

Hocam 2.işletim sistemi olarak kurabilirsiniz veya orijinal bir key alıp yükseltebilirsiniz.
Veya en mantıklı çözüm olarak verilerinizi oluşturduğunuz başka bir diske atıp Windows 10 Pro kurabilirsiniz.

Hocam 2.işletim sistemi olarak kurabilirsiniz veya orijinal bir key alıp yükseltebilirsiniz.
Veya en mantıklı çözüm olarak verilerinizi oluşturduğunuz başka bir diske atıp Windows 10 Pro kurabilirsiniz.

Hocam milletin yaptığı videodan verim alamadım deniyorum ama artık direkt beklemeden yeniden başlatıyor bir yazı veya video atabilir misiniz ücretsiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı