W10 Home'dan W10 Pro'ya geçerken "Windows hazırlanıyor" kısmında kaldı

buadamayniben

Decapat
Daha fazla  
RAM
8
Ekran kartı
mx110
İşlemci
intel i5 8265u
Windows 10 Home'dan Windows 10 Pro'ya geçecektim bir video buldum adamın dediklerini yaptım ve adam yeniden başlatın dedi adam yeniden başlattığında 1 dk bile sürmedi ben yeniden başlattım fakat 10 dakikadır Windows hazırlanıyor bilgisayarınızı kapatmayın yazısında kaldı normal mi?

Hocam milletin yaptığı videodan verim alamadım deniyorum ama artık direkt beklemeden yeniden başlatıyor bir yazı veya video atabilir misiniz ücretsiz.

Hocam dediğimi yapabilirsiniz siz Windows'u C diskinde kullanıyorsanız D diskine resimlerinizi dosyalarınızı vb atın
Sonra C diskine 10 Pro kurun (not sağ aşta Windows'u etkinleştirin yazısı gelecektir) tek kaybınız program ve oyunlarınız olur onun dışında böyle yükseltenlere pek güvenmiyorum.

Hocam dediğimi yapabilirsiniz siz Windows'u C diskinde kullanıyorsanız D diskine resimlerinizi dosyalarınızı vb atın.
Sonra C diskine 10 Pro kurun (not sağ aşta Windows'u etkinleştirin yazısı gelecektir) tek kaybınız program ve oyunlarınız olur onun dışında böyle yükseltenlere pek güvenmiyorum.

1 tane disk var ve bir şeyin gitmesini istemiyorum.

Geri
Yukarı