W10'da Başlatta Klavye çalışmama sorunu

gappella

Kilopat
Daha fazla  
W10 kullanıyorum Başlat menüsüne bastığım zaman klavyem çalışmıyor. Onun dışında şu an olduğu gibi gayet rahat kullanıyorum ama Başlat menüsü açıldığı an klavye işlemez hale geliyor. Uygulama veya diğer şeyleri aratamıyorum. Metin belgesine yazıyorum oradan kopyala yapıştır ile ancak aradığımı bulabiliyorum. Ayrıca Mağazadan indirdiğim Instagram, Facebook gibi uygulamaları da açtığım zaman klavye kullanılamıyor. Sorunu bilen veya yaşayıp da çözümüne dair bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlat arama bölümüne "taskschd.msc" yazınız. Sırasıyla Görev Zamanlayıcı Kitalığı / Microsoft / Windows / TextServicesFramework /MsCtfMonitor sağ tıklayın ve çalıştırın ve ardından bilgisayarı yeniden başlatın.

Başlat arama bölümüne "taskschd.msc" yazınız. Sırasıyla Görev Zamanlayıcı Kitalığı / Microsoft / Windows / TextServicesFramework /MsCtfMonitor sağ tıklayın ve çalıştırın ve ardından bilgisayarı yeniden başlatın.
Hocam Görev Zamanlayıcı Kitalığı / Microsoft / Windows / TextServicesFramework adımlarını izliyorum ama son klasör yok? Text bölümünden sonrası boş

TextServicesFramework kısmına tıkladıktan sonra sağ tarafta görmeniz gerekiyor.
Maalesef öyle bir bölüm yok. Hatta sadece o dosyada değil hiç bir dosyada bir şey bulunmuyor ekran görüntüsü alacağım ama paintten dosya kayıt ismini dahi yazamadığım için kaydedemiyorum kopyala yapıştır da işe yaramıyor

@Recep Baltaş bey acaba sizin bir yardımınız dokunabilir mi bu konuda?

Önemli verilerinizi yedekleyip, sıfırdan Windows 10 kurulumu denediniz mi? Kurulumda sorun oluşmuş olabileceğinden böyle bir çözüm önerisi sundum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı