W11 user folder/kullanıcı ismi nasıl değişir?

Munib

Femtopat
Daha fazla  
Ekran kartı
RTX4050
İşlemci
İntel i5 13500
Windows 11 de user folder ya da kullanıcı adını nasıl değiştirebilirim? YouTube'da yabancı insanların videoları var ama hepsinin yorumlarında sakın yapmayın tüm bilgileriniz siliniyor.

Win+R tuşlarıyla Çalıştır'ı açın. "netplwiz" yazın. Kullanıcı hesapları penceresinden özellikler sekmesini bulup tıklayın. Kullanıcı adınızı bu ekrandan değiştirin. Ardından bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Windows 11 de user folder ya da kullanıcı adını nasıl değiştirebilirim? YouTube'da yabancı insanların videoları var ama hepsinin yorumlarında sakın yapmayın tüm bilgileriniz siliniyor.
Aynen hocam bende yanlışlıkla bilmeden yaptım her şeyim silindi. Depolamada azalma olmadı fakat masaüstüm ve uygulamar vs her şey sıfırlandı hiç bir şey açılmadı mecbur format atmak zorunda kaldım.

Arkadaşın dediği yöntemi bilmiyorum aynı sıkıntı olur mu.

Yeni kullanıcı oluşturun. Türkçe karakter sorunuysa ve yerel hesap açıyorsanız İngilizce karakterlerle yazın. Microsoft hesabında zaten e postanın ilk 5 harfini aldığı için (e-posta İngilizce zaten) sıkıntı çıkmaz. Microsoft hesabında hesap adınızda Türkçe yapsanız da bu problem yok.

Geri
Yukarı