W7 Format Sırasında USB Portları Çalışmıyor

Furkan Aksngr

Kilopat
Makaleler
3
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Core İ7 11700KF // Asus Rog Strix Rtx 3090 // MSI Z490-A Pro // Corsair Vengeance RGB Pro 16Gb 3600Mhz // NZXT H510 Flow Black // Corsair RM1000X // Adata Legend 710 // Seagate Barracuda 1TB // Deep Cool LS 520 // Acer VG272X 27" 240Hz // XDrive Atak // Razer Blackshark V2 // Razer Blackwidow Chroma v2 // Razer Deathadder v2 //
Meslek
İşletmeci
İyi bayramlar. W7 USB' den format atarken W7 kurulum yerine geliyorum, şimdi yükleyen tıkladıktan sonra USB portları çalışmayı bırakıyor, haliyle işletim sistemi içinde olan USB' yi görmüyor.
Anakart B250M-A.

bir kere bende atmıştım USB ile format eğer arka kısımda eski mouselerde olan yuvarlar giriş var mı ? eger yoksa usb girişlerinin 2 tanesinin çalışması lazım . eger yuvarlak mouse girişi var is o tip bi mouse bulman lazım
ve onun ana kart ile alakası yok formattan sonra internete balanmaz veye driver gerektiren her şey çalışmaz olur tek tek driver yüklemen lazım

bir kere bende atmıştım USB ile format eğer arka kısımda eski mouselerde olan yuvarlar giriş var mı ? eger yoksa usb girişlerinin 2 tanesinin çalışması lazım . eger yuvarlak mouse girişi var is o tip bi mouse bulman lazım
ve onun ana kart ile alakası yok formattan sonra internete balanmaz veye driver gerektiren her şey çalışmaz olur tek tek driver yüklemen lazım
Klavye, mouse yuvarlak kullanıyorum, USB portları W7 kurulum sırasında gidiyor, USB portlarını görmediği için de USB' den kuruluma devam etmiyor, daha kurulumu yapamamıştım, driverler sonra zaten.
USB'yi Bootlayarak mı format atıyorsunuz yoksa takıp setup dosyasını açarak mı?
Bootlayarak da gerek kalmadı sağol.
Ne yaptıysam olmadı USB portlarını çalıştırmama rağmen kurulum gerçekleşmedi, sorunu başka şekilde hallettil, H61M-K anakartta kurulu SSD' yi alıp taktım, Sorunsuz çalıştırdı.

Geri
Yukarı