Wagner Grubu Rusya'ya savaş ilan etti!

Putin çok zekice bir taktik uyguladı.

Darbe süsü verilmiş bu olay sayesinde sadakatsiz askerler tespit edildi ve Ukrayna askerleri tuzağa düşürüldü.

Hiç aklı basında olan birisi kalkıp 50,000 profesyonel askeri ile darbe yapıp Moskova’ya girecek iken geri çekilmez. Üstelik halkın ve askerlerin desteğini de almıştı.

Putin’i destekleyen çok az sayıda kişi mevcut. Kendisi de bunun farkında. Ordu da falan Derin bir temizlik gelebilir.

Arkadaşlar, ne olursa olsun savaşın hiçbir türlüsünü desteklemeyin. Sosyal medyada birbirini yesinler tarzında yorumlar gördüm ve gerçekten saçma, anlamsız yorumlar. Savaşlar dünya ve ülkeler açısından sıkıntılıdır ve sadece silah satanın işine gelir. Savaş hiç kimsenin işine gelmez.
Savaş kaçınılmaz eninde sonunda olacak dünya nüfusu olmuş 8 milyar bu nüfusu azaltmak için bile savaş çıkaracaklar bu zamanda çocuk yapanları anlamıyorum!

@Ritim Ustası neslin devamı için çocuk yapılması gerekiyor. Savaş kaçınılmaz, ona bir şey demiyorum da ne olursa olsun savaşları desteklemeyin. Savaşlarda olanlar genellikle gariban kesime olur, zenginlere bir şey olduğunu göremezsiniz.

@Ritim Ustası neslin devamı için çocuk yapılması gerekiyor. Savaş kaçınılmaz, ona bir şey demiyorum da ne olursa olsun savaşları desteklemeyin. Savaşlarda olanlar genellikle gariban kesime olur, zenginlere bir şey olduğunu göremezsiniz.
Neslin devamı diye diye dünya nüsufu oldu 8 milyar insanın yerdeki çöp kadar değeri yok bir şey ne kadar fazlaysa değeri de o kadar düşük olur. Dünya adaletsiz bu yüzden bile aile kurmaya değmez! Zenginler hayatta kalsın diye fakirler savaşacak!

Geri çekildiği söyleniyor.

Screenshot_20230624_202606_Telegram.jpg

Haklı çıktınız.

Putin kadar zeki insan yok adam kendine güvenenleri gördü orduda derin temizlik yapacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı