Walker Gaming

Vuruşlar falan rezalet gibi adamın kafasına katana geçiriyor adam kendini yere atıyor abi YouTube da sorun çıkmasın diye kasıtlı yapılmışta olabilir.

PUBG Mobile trailerlarına benzettim ben. Oynanış olmadığı için pek bir şey söylemek de doğru olmaz. Yine de beklentiye girmemek lazım.
Ne olursa olsun insan umutlanıyor. Hani bazı oyunlarda trailer güzel olur ama oyun kötü olur (grafik olarak). Bu oyunda umarım tam tersi olur.

@RFKaya sence nasıl olmuş?

Son düzenleme:
Bence oyunu hemen kötülemeye kalkmayın çünkü daha tanıtımında bile oyunla ilgili doğru düzgün içerik yok. Oyunla alakasız her türlü sahneyi koymuşlar. Sebebi ise muhtemelen oyunun yapımına bile daha yeni başlanmış olmalarıdır diye düşünüyorum. Sadece oyunun haberini vermek için yapılmış bir tanıtım videosu gibi geldi. Hâliyle oyunun yayınlanması için üzerine çok çalışmaları gerekiyor. Oyun, resmi olarak yayınlanınca böyle olmaz diye umuyorum. Tanıtım videosunu yayınlamak için çok erkene kaçmışlar. Bu hâlini değerlendirmek için daha çok erken.

Bence oyunu hemen kötülemeye kalkmayın çünkü daha tanıtımında bile oyunla ilgili doğru düzgün içerik yok. Oyunla alakasız her türlü sahneyi koymuşlar. Sebebi ise muhtemelen oyunun yapımına bile daha yeni başlanmış olmalarıdır diye düşünüyorum. Sadece oyunun haberini vermek için yapılmış bir tanıtım videosu gibi geldi. Hâliyle oyunun yayınlanması için üzerine çok çalışmaları gerekiyor. Oyun, resmi olarak yayınlanınca böyle olmaz diye umuyorum. Tanıtım videosunu yayınlamak için çok erkene kaçmışlar. Bu hâlini değerlendirmek için daha çok erken.
Pozitif bakıyorsunuz fakat oyunun kötü olacağı 100 km uzaktan belli oluyor :)

Walker Gaming, Alan Walker onaylı 😎

Geri
Yukarı