Wallpaper Engine 50 Adet Efsane Tema Arşivi

Elinize sağlık ama bir sorum var. Bu kız ne zaman çalışmayı bırakacak?
1659698678846.png

Niye FPS katili deniliyor anlamıyorum sadece masaüstüne baktığınız zaman hareketleniyor oyunda ya da herhangi bir pencereye baktığınız zaman duruyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

arkadaşlar, videoyu kendim hazırladım.
sizin de yararlanmanız için topladığım temaların linklerini aşağıya bırakıyorum.

beğendiklerinizi sıra numaralarına göre indirebilirsiniz.

Tamamen yasaldır. Korsan ve orijinal Wallpaper Engine'de sorunsuz çalışır.

tüm temalar. MP4 formatında olup video şeklindedir. Herhangi bir virüs yoktur.

Hocam 2.yi çok beğendim PC gelince kullanmak adına sadece kendi adıma Steam atolyesine ekleyebilir miyim?

Niye FPS katili deniliyor anlamıyorum sadece masaüstüne baktığınız zaman hareketleniyor oyunda ya da herhangi bir pencereye baktığınız zaman duruyor.

Hocam 2.yi çok beğendim PC gelince kullanmak adına sadece kendi adıma Steam atolyesine ekleyebilir miyim?
İstediğiniz gibi kullanın hocam.

Sanırım artık böyle videolar yapmıyorsunuz, duvar kağıtlarının yaklaşık 20 tanesinin oyun (16 tane LoL ve 2 tane Overwatch) karakteri olması biraz fazla gibi, keşke bu kadar çok LoL karakteri koymak yerine başka duvar kağıtları koysaymışsınız.
Bunların dışında listeden 4, 11, 15, 19, 20, 29, 33, ve 45. duvar kağıtlarını atölyeme ekledim!

Son düzenleme:

Geri
Yukarı