Wallpaper Engine alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben çok fazla kullanıyorum, masaüstünde düzen ve wallpaper olarak bir uyum oluşturmayı seviyorum. Hareketli duvar kâğıtları hoşunuza gidiyorsa neden alınmasın? Tercih meselasi.
Hocam şimdi chromium kullanıyormuş. AMD'nin sürücüleri de chromium ile sıkıntılı diyorlar. Kullansam sorun çıkar mı?

Hocam şimdi Chromium kullanıyormuş. AMD'nin sürücüleri de Chromium ile sıkıntılı diyorlar. Kullansam sorun çıkar mı?

Wallpaper Engine'in bir sorun çıkarttığını sizden duydum ilk defa. O konu hakkında pek bir fikrim yok açıkçası. AMD ile Wallpaper Engine kullananlar daha iyi cevap verir.

Hocam pil süresini düşürüyor mu veya laptopu yorar mı?
Wallpaper Engine'in bir sorun çıkarttığını sizden duydum ilk defa. O konu hakkında pek bir fikrim yok açıkçası. AMD ile Wallpaper Engine kullananlar daha iyi cevap verir.

Güzel uygulama istediğin wallpaper hareketli temalı her şekilde ayarlayabiliyorsun, PC'yi çok az yoruyor fiyatı da iyi bence. Tavsiye ederim :)

Almayın bence hocam ilk zamanlarda çok güzel diyorsunuz sonra kullanmıyorsunuz bile.

Aldım. Wallpaper önerir misiniz? Anime temalı olabilir ama ortası büyük olmasın. (Anladınız)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı