Wallpaper Engine Android için çıktı!

Kendi sitesinde APK olarak yayınlanmış hocam.

Zaten Wallpaper Engine'im yok. Bir bakayım dedik gene fakirlik yüzümüze vurdu.
Maalesef PC mizde yok. Kaldık öyle.

Yalnız aklıma takıldı.
Biz bu uygulamaya PC olmadan wallpaper atamıyor muyuz? Wallpaperları nereden indireceğiz mobil sürümde?

PC sürümünde bir ZIP dosyası gibi dosya oluşturup, o dosyayı telefona atıp yapabiliyorsun ya da bağlayıp uğraşmadan yükleyebiliyorsun, yani sırf atölye üzerindeki wallpaper'lar için Steam sürümüne sahip olman gerekiyor

Hocam kilit ekranı değil de normal olarak da kullanamıyorum ben. Sabahtan beri duvar kağıdı dönüştürülüyorda kalıyor nedense. Bir fikriniz var mı acaba?
Açıkçası hiçbir fikrim yok, bende ana ekranda çalışırken kilit ekranında çalışmıyor. Garip buglarla birlikte piyasaya sürülmüş gibi duruyor.

Hocam kilit ekranı değil de normal olarak da kullanamıyorum ben. Sabahtan beri duvar kağıdı dönüştürülüyorda kalıyor nedense. Bir fikriniz var mı acaba?
Bazı duvar kağıtlarında o şekilde problem oluyor. Başka duvar kağıdını dene.
Huawei aynı problem mevcut. Sanırım telefon izin vermiyormuş. Öyle bir bildirim geldi en başta.

Bazı duvar kağıtlarında o şekilde problem oluyor. Başka duvar kağıdını dene.
Hocam çok teşekkür ederim ya :) Başka bir tane deneyince oldu. Ben de inat ettim herhalde sabahtan beri aynı duvar kağıdı üzerinde uğraşıyorum :D
Açıkçası hiçbir fikrim yok, bende ana ekranda çalışırken kilit ekranında çalışmıyor. Garip buglarla birlikte piyasaya sürülmüş gibi duruyor.
Hocam bu arada denedim, bende de kilit ekranında çalışmıyor nedense. Xiaomi cihaz kullanıyorum ben de.

Yeni konular

Geri
Yukarı