Wallpaper Engine ayarları

WayneR

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar. Wallpaper Engine ile hareketli duvar kağıdı yaptım ve açılırken Windows ile açıl seçeneğini seçtim. Birkaç sorum var:
1-Oyun sırasında FPS'ime etki eder mi?
2-SSD olduğu için bir yavaşlık hissetmedim ama PC'yi açtığım zaman açılış yavaşlayacak mı?
3-Şu anda yaklaşık %40 disk ve bellek kullanıyor, oyunda otomatik olarak duracak değil mi? Yani oyun sırasında RAM konusunda sıkıntı yaşamayacağım?
4-Steam'den çıkış yapınca kapanacak mı, eğer kapanıyorsa kapanmaması için bir ayar var mı?

Son düzenleme:
1615914171228.png

Bu şekil yapınız. Diğer uygulamalara geçtiğiniz takdirde duraklayacaktır.
4-Steam'den çıkış yapınca kapanacak mı, eğer kapanıyorsa kapanmaması için bir ayar var mı?
Kapanmıyor sadece atölyeden yeni duvar kağıdı kuramazsınız.

1-Oyun sırasında FPS'ime etki eder mi?
Öyle bir şey görmedim ben aslında.
2-SSD olduğu için bir yavaşlık hissetmedim ama PC'yi açtığım zaman açılış yavaşlayacak mı?
Birazcık. Muhtemelen fark etmezsiniz.
3-Şu anda yaklaşık %40 disk ve bellek kullanıyor, oyunda otomatik olarak duracak değil mi? Yani oyun sırasında RAM konusunda sıkıntı yaşamayacağım?
Arkada arkaplanın durması seçeneğini açtıysanız sıkıntı olmuyor.
Kapanmıyor.

Arkadaşlar selamlar. Wallpaper Engine ile hareketli duvar kağıdı yaptım ve açılırken Windows ile açıl seçeneğini seçtim. Birkaç sorum var:
1-oyun sırasında FPS'ime etki eder mi?
3-şu anda yaklaşık %40 disk ve bellek kullanıyor, oyunda otomatik olarak duracak değil mi? Yani oyun sırasında RAM konusunda sıkıntı yaşamayacağım?

%1 bellek kullanır pcnizi yavaşlatmaz başlangıçta Wallpaper Engine Steam'siz açılabilir.

PC'yi kapatırken Wallpaper Engine'i kapatayım mı? Yoksa direk PC'yi mi kapatayım?

Geri
Yukarı