Wallpaper Engine kullanılmalı mı?

Lemvo

Picopat
Daha fazla  
Merhaba herkese. Wallpaper Engine uygulaması bende var fakat açıkken aşırı derecede arayüzü kasıyor Windows 11'in. Kullanmalı mıyım kullanmamalı mıyım kararsız kaldım, siz ne düşünüyorsunuz? Çok gerekli mi bu uygulama? Sabit bir duvar kâğıdı mı kullanılmalı yoksa Wallpaper Engine mi? Laptop özellikleri Dell Vostro i5 1135G7 MX350 8 GB RAM 512 GB M.2 SSD.

Merhaba herkese. Wallpaper Engine uygulaması bende var fakat açıkken aşırı derecede arayüzü kasıyor Windows 11'in. Kullanmalı mıyım kullanmamalı mıyım kararsız kaldım, siz ne düşünüyorsunuz? Çok gerekli mi bu uygulama? Sabit bir duvar kâğıdı mı kullanılmalı yoksa Wallpaper Engine mi? Laptop özellikleri Dell Vostro i5 1135G7 MX350 8 GB RAM 512 GB M.2 SSD.
Hangi ayarlarda kullanıyorsun?

3 gün önce satın aldım gayet hoş ben severek kullanıyorum.

Hangi ayarlarda kullanıyorsun?

Hocam sorunum şu; wallpaper açıkken masaüstüne geldiğimde laptop resmen felç geçiriyor. Yani demek istediğim masaüstüne geldiğimde Wallpaper Engine açıkken aşırı bir kasma sorunu oluşuyor çok geç tepki veriyor cihaz. Fakat sabit bir fotoğraf koyduğumda sorun ortadan kalkıyor bu neden kaynaklanır harici monitörle kullanıyorum cihazı bu arada.

1709131707300.png

1709131691177.png

Kasiyorsa kullanma ama bu sistemde kasma yapmamasi lazım.

Çok fazla kastırıyor laptopu anlamadım bende.

3 gün önce satın aldım gayet hoş ben severek kullanıyorum.

Sizde kasma sorunu oluşturuyor mu peki masaüstünde gezinirken.

Hocam sorunum şu; wallpaper açıkken masaüstüne geldiğimde laptop resmen felç geçiriyor. Yani demek istediğim masaüstüne geldiğimde Wallpaper Engine açıkken aşırı bir kasma sorunu oluşuyor çok geç tepki veriyor cihaz. Fakat sabit bir fotoğraf koyduğumda sorun ortadan kalkıyor bu neden kaynaklanır harici monitörle kullanıyorum cihazı bu arada.

Eki Görüntüle 2128362

Eki Görüntüle 2128361

Ayarlar da normal, sorun belki sistemle ilgilidir maalesef bilmiyorum.

Eki Görüntüle 2128362

Eki Görüntüle 2128361

Sizde kasma sorunu oluşturuyor mu peki masaüstünde gezinirken.

Sorun sistemle ilgili bende bir sorun yok.

Geri
Yukarı