Wallpaper Engine kullanırken ekran kartı ısınıyor

Aporeyz

Hectopat
Öncelikle merhaba. Wallpaper Engine adlı program ile sorun yaşamaya başladım sorun şu eskiden herhangi bir duvar kağıdıyla kapladığımda hiçbir sorun olmuyordu. Ekran kartım sabit 25 derecede çalışıyordu ama şimdi bir duvar kağıdı açtığımda min35 Max50 derece arasında oynamalar yapıyor ve gerçekten ısınıyor. Ekran kartım programı kapattığımda 29 30 dereceye düşüyor fakat önceden sabit 25 derece idi şimdi kapatsam bile 30'da çalışıyor. Yazın bile bu değer değişmezdi 25'te kalırdı şimdi 30'larda olması canımı sıkıyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Tozlanmış olabilir. İç temizliği yapmadıysanız gayet normal. Gecici olarak Wallpaper Engine ayarlarından arka planın FPS'ini düşürebilirsiniz. Böylece ekran kartınız daha az yoruluyorç.

Tozlanmış olabilir. İç temizliği yapmadıysanız gayet normal. Gecici olarak Wallpaper Engine ayarlarından arka planın FPS'ini düşürebilirsiniz. Böylece ekran kartınız daha az yoruluyorç.
hayır toz yok dün akşamda 25 derecede çalışıyordu bu sabah oldu ne olduysa ama fps düşürmeyi deneyebilirim teşekkürler

Geri
Yukarı