Wallpaper Engine'e ne oldu?

brkmrs01

Hectopat
Daha fazla  
Almak istediğim bir uygulamaydı fakat şu sıralar Steam'de arayınca çıkmıyor. Kolay bulabilmek için bir arkadaşın oyunlarında vardı, oradan istek listesine ekledim, sonra oradanda kayboldu. Arama yerine Wallpaper Engine yazınca hep başka uygulamalar çıkıyor. Ne oldu bu uygulamaya? Sadece bende mi böyle, sizde de var mı aynı sorun?

Allah Allah bende çıkmıyor bitürlü korktum acaba siliyorlar mı falan diye.

Arama yerinde sağ tarafta otomatik olarak işaretlenen yok sayılan ürünleri gizle var o kutucuğun işaretini kaldır eğer yok saydığından dolayı gelmiyorsa sorun kalkacaktır. Ama arkadaşın dediği gibi yaş kısıtlamasına da takılıyor olabilir. İkisini de dene.

Hesap detayları > tercihler > yetişkin içerikler'den ayarlayabilirsin. Eğer yoksaydıysan mağazaya girince sağda yok sayılan öğeleri gizle seçeneği var ordaki tiki kaldır. Bazı duvarkağıtları yüzünden +18 sayılıyor olabilir tam bilmiyorum.

Arama yerinde sağ tarafta otomatik olarak işaretlenen yok sayılan ürünleri gizle var o kutucuğun işaretini kaldır eğer yok saydığından dolayı gelmiyorsa sorun kalkacaktır. Ama arkadaşın dediği gibi yaş kısıtlamasına da takılıyor olabilir. İkisini de dene.

Hesap detaylarından baktım yok sayılan ürün yok.
Hesap detayları > tercihler > yetişkin içerikler'den ayarlayabilirsin. Eğer yoksaydıysan mağazaya girince sağda yok sayılan öğeleri gizle seçeneği var oradaki tiki kaldır. Bazı duvarkağıtları yüzünden +18 sayılıyor olabilir tam bilmiyorum.

Ayarlar her türlü uygulamayı göstercek şekilde fakat anime ve hentai tarzı uygulamaları gizlemişim ondan olabilir mi Wallpaper Engine de çokça var.

Yeni konular

Geri
Yukarı