Wallpaperi nerede bulabilirim?

lVoLBieXl

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sizde varsa kalitelisini atabilir misiniz? Yarım saattir bakıyorum bulamadım. Wallpaperin ismini bile bilmiyorum onu da bulamadım.

Dosya Ekleri

• ea124cc0299e86e0fce863d16304959b.jpg
    ea124cc0299e86e0fce863d16304959b.jpg
    25,9 KB · Görüntüleme: 188
Bu tarz durumlarda görsel arama sistemlerini kullanabilirsiniz, fotoğrafın kullanıldığı siteleri önünüze sunuyor ve siz de kaliteli olanı seçebiliyorsunuz.

Bing
Google

1642682072045.png

Bu tarz durumlarda görsel arama sistemlerini kullanabilirsiniz, fotoğrafın kullanıldığı siteleri önünüze sunuyor ve siz de kaliteli olanı seçebiliyorsunuz.

Bing
Google

Eki Görüntüle 1275945

Hocam hiç akıl edemedim çok teşekkür ederim.

Çok teşekkür ederim arkadaşlar.

Bing
Google

Eki Görüntüle 1275945

Hocam bir şey soracağım resmin altında yazı yazıyor bunun yazısız halini bulamaz mıyım?

Son düzenleme:
Hocam bir şey soracağım resmin altında yazı yazıyor bunun yazısız halini bulamaz mıyım?
Buyurun hocam tam kalitede filigranı kaldırdım. Yüksek kalite filigransız tam görsel

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alttaki fotoğraf 1920x1080 çözünürlükte; üstteki linkten indirirseniz tam kalitede, 8192x4602 çözünürlükte inecektir.
fantasy-artwork-painting-4k-vaporwave.jpg

Buyurun hocam tam kalitede filigranı kaldırdım. Yüksek kalite filigransız tam görsel.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alttaki fotoğraf 1920x1080 çözünürlükte; üstteki linkten indirirseniz tam kalitede, 8192x4602 çözünürlükte inecektir.
Eki Görüntüle 1275974

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim yardımınız için. Bir şey soracaktım siz diyarbakırlıydınız değil mi açtığın konuda gördüm yanlış değilsem.

Geri
Yukarı