Walmart.com kargo ücreti sorunu

112819

Kilopat
Öncelikle selam herkese. Ülkemizde Xbox kollarının çok pahalı olması sebebiyle yurt dışından "powera spectra enchanded" isimli gamepadi almaya karar verdim. Şöyle bir durum var ki ben daha önce hiç yurt dışından alışveriş yapmadım. Ürünün linki: PowerA Spectra Enhanced Wired Controller for Xbox One - Walmart.com. Kısaca sorum şu ben bu ürünü aldığımda vergisini sepette mi ödeyeceğim yoksa siparişten sonra ek bir fatura daha kesecekler mi? Walmart satıcısından aldığımda ürün 40 dolar ediyor ve kargo ücreti ise bedava olarak gözüküyor. Bedava kargo şartlarına baktığımda ise 35 dolar ve üzeri ürünlerde bedava kargo kampanyası varmış ama bu sadece ABD sınırları içinde geçerliymiş yani ABD dışarısına çıkınca ekstra bir ücret ödüyormuşuz. Ben şimdi işimi riske atmayıp başka bir satıcıdan 56 dolara mı bu ürünü alayım yoksa satıcı olarak Walmart'ı mı seçeyim? Hangisi daha uygun olur? Bu arada bahsettiğim satıcıyı yine walmart sitesi üzerinden seçebiliyoruz Hepsiburada'da aynı ürün farklı satıcı seçebildiğimiz gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Walmart amerikada bir market zinciri. A101'in sitesinden kulaklık alıyor gibi düşünün. ABD dışına göndermez. Amazon'dan yada çinden alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı