Kargo ücreti

ilksoy çelik

Centipat
Arkadaslar herkese merhaba Letgo'dan Everest SMG X7 Pro alacağım ama kargo buyukcekmece'den, esenyurt'a gelmesinin fiyatı ne kadar olur? Ne kadar aradiysam bulamadim. Yardımci olursanız sevinirim il içi kargo kaç TL oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen hafta Kağıthane'den Ataşehir'e poşet çay kutusu boyutunda ve ağırlığında bir paket gönderdim. 12 lira kargo ücreti aldı PTT.
Geçen sene ise Van'a 25x35x50 cm (tahmini) boyutlarında 7-8 KG ağırlığında bir kutu yolladım. 45-50 lira tuttu. PTT ile gönderdim.

Sizin yerinizde olsam elden teslim alırdım.

Eğer istersen mouse olarak hiper x7 veya hiper x10 alabilirsin ben x7 kullanıyorum programı da var double click makro falan.

Yanlış bilmiyorsam çoğu kargo minimum olarak 1 kg seçebiliyor sistemden . Buda göndereceğimiz şey 1 kg olmasa bile onun ücretini vermemiz demek.
Çok da eski olmayan zamanlarda Çin'den güzel güzel 1 Dolar verip aldığımız ürünleri biliyorum. İşlerine nasıl gelirse öyle yapıyorlar.

SGM X7 Pro dan aman aman uzak durun 3 ay kullandım sol click bozuldu garantiye verdim , 2 ay daha kullandım orta teker bozuldu böyle saçma bir fare almayın aldırtmayın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı