WAN Miniport (IP) sürücüsü güncelleme

Sürücü olmadığı için güncellemesi de yok. Bu şekilde mavi ekran alıyor musun? 🙃 Zannımca hayır. Sistem ekran kartı sürücünü tanımlayınca maviye düşüyor. Son güncelleme sonrası olması da garip. Sistemi birkaç defa yeniden başlatıp sürücüyü kurmasını sağlamayı deneyebilirsin, elinle kurma sen.
Tam bunu yazdığında mavi ekran verdi :) anlamadım sürücü varken de veriyor yokken de veriyor cidden bu wan şeyi olmasın mesele yanında ünlem var

Tam bunu yazdığında mavi ekran verdi :) anlamadım sürücü varken de veriyor yokken de veriyor cidden bu WAN şeyi olmasın mesele yanında ünlem var

O mesele değil. Sen bu sisteme temiz bir kurulum yap. Son güncelleme anlaşılan çok karıştırmış senin Update'leri. Bu zamana kadar tamamen donanımsal sorun yok dediğin için hiç sorun olduğunu düşünmedim.

O mesele değil. Sen bu sisteme temiz bir kurulum yap. Son güncelleme anlaşılan çok karıştırmış senin Update'leri. Bu zamana kadar tamamen donanımsal sorun yok dediğin için hiç sorun olduğunu düşünmedim.
Geçen hafta yeni format atıldı zaten bilgisayarcıda aldığım günden beri görev yöneticisinde cpu kullanımı %100 gözüküyor boşta bile. Açtığım başka konularda Windows sürümün eski ya da korsan Windows falan demişlerdi ama hiçbir sıkıntı çıkarmıyordu. İlk defa bu güncellemeden sonra hata vermeye başladı. O yüzden donanımla alakası yok ama formata gerek kalmadan çözülse çok iyi olurdu

Geçen hafta yeni format atıldı zaten bilgisayarcıda aldığım günden beri görev yöneticisinde cpu kullanımı %100 gözüküyor boşta bile. Açtığım başka konularda Windows sürümün eski ya da korsan Windows falan demişlerdi ama hiçbir sıkıntı çıkarmıyordu. İlk defa bu güncellemeden sonra hata vermeye başladı. O yüzden donanımla alakası yok ama formata gerek kalmadan çözülse çok iyi olurdu
Son çare olarak önerdiğin bir şey var mı

Devreye alıp dene o zaman. Boştaki kullanımı bu ayarla ilişkilidir. Hatta, BIOS ayarlarını sıfırla kökten. Yazılımsal olanı yap:

* BIOS Sıfırlama Rehberi
BIOS'u sıfırladım denedim sonra turbo boostu açtım denedim yine mavi ekran yedim :D Mecbur temiz format atcam. Bu sefer bilgisayarcıya vermek istemiyorum çünkü formattan sonra daha da kötü oldu pc. Format atmadan ya da attıktan sonra yapmam gereken bir şey var mı sence yine sürücü problemi falan yaşar mıyım usb ile temiz kurulumdan sonra?

BIOS'u sıfırladım denedim sonra Turbo Boost'u açtım denedim yine mavi ekran yedim :D Mecbur temiz format atacağım. Bu sefer bilgisayarcıya vermek istemiyorum çünkü formattan sonra daha da kötü oldu PC. Format atmadan ya da attıktan sonra yapmam gereken bir şey var mı sence yine sürücü problemi falan yaşar mıyım USB ile temiz kurulumdan sonra?

Yaşamazsın temiz bir sistemi kurulumu yaparsan.

Geri
Yukarı