WandaVision dizisini nasıl buldunuz?

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
WandaVision dizisi sezon finali yaptı, peki siz diziyi nasıl buldunuz? Dizi çoğu zaman beklentilerimin üstünde seyretti ancak bazı noktalarda çok büyük hayal kırıklığına uğradım. Örneğin dizideki Pietro'nun gerçekte kim olduğu gibi çok basitçe geçiştirilen cevaplar oldu. Yine de temasından çekinip izlemeyen varsa gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben bayağı sevdim başları da çok hoşuma gitmişti gelecek filmleri çok etikiliyor dizi.

Finali çok üzücüydü. Ama Wanda'nın gerçek gücünü anlattı bize. Güzel bir diziydi. Falcon and the Winter Soldier nasıl olacak acaba?

Aşırı güzeldi ama aklımızda çok soru bırakıp final yaptılar.

Hocam dizi gayet güzeldi bence. Kötü yorumların sebebi milletin beklentileri.

Spoiler

Çizgi romanlarda ne kadar alakalı olursa olsun; millet Scarlet Witch ve Vision konulu bir dizide Doctor Strange, Prof. X veya Magneto gibi karakterler bekliyordu. Aynı zamanda "Quicksilver"ın gerçek ismi ciddi anlamda komikti bence. Dizide 8.bölüm dışında her şey çok güzeldi. Bir tek 8.bölümde, orijin hikayesinde fazla tatmin olmadım. O yüzden bu diziye on üzerinden dokuz buçuk puan veririm.

WandaVision dizisi sezon finali yaptı, peki siz diziyi nasıl buldunuz? Dizi çoğu zaman beklentilerimin üstünde seyretti ancak bazı noktalarda çok büyük hayal kırıklığına uğradım. Örneğin dizideki Pietro'nun gerçekte kim olduğu gibi çok basitçe geçiştirilen cevaplar oldu. Yine de temasından çekinip izlemeyen varsa gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sezon finali derken. 2. sezonda olacak mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı