War Thunder 20mm ve taret 12mm taret mermi tavsiyesi

serkan_12

Femtopat
Daha fazla  
Ben 20mm taret ile bir avci uçağını vurduğum zaman ona hiçbir şey olmaz iken ben saniyeler içinde yanıyorum, bir yerde yanlışlık var bunun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uçaklar için yanıcı izlileri kullan, delicilikleri düşüktür ama uçakta ona ihtiyacın yok zaten. Kara ve zırhlı hedef kemerleri AP içerdiğinden sadece açtığı delikle kalırsın, şanslıysan kanadı kopar. Ama HEFI-T ve API-T kemerlerde isabet etti mi çatır çatır yakarsın.

Uçaklar için yanıcı izlileri kullan, delicilikleri düşüktür ama uçakta ona ihtiyacın yok zaten. Kara ve zırhlı hedef kemerleri ap içerdiğinden sadece açtığı delikle kalırsın, şanslıysan kanadı kopar. Ama hefı-t ve API-t kemerlerde isabet etti mi çatır çatır yakarsın.

Ama mesela şöyle bir şey var o tür mermiler aldığım zaman ise 700 metreden ateş edince mermi yine bir hasar vermiyor çünkü sadece 2mm çeliğin içinden geçiyor 3 mm olunca bir şey olmuyor adama.

İşte onun mermiyle alakası yok. Uçaklarda çelik zırh yok ki, çok şanslıysan kurşun geçirmez cam var sadece. Oyundaki armor mantığıyla düşün, oyun mantığında uçakla kağıdın farkı yok.

İşte onun mermiyle alakası yok. Uçaklarda çelik zırh yok ki, çok şanslıysan kurşun geçirmez cam var sadece. Oyundaki armor mantığıyla düşün, oyun mantığında uçakla kağıdın farkı yok.
Tavsiyeniz için teşekkür ederim dediğiniz gibi yanıcı izlileri kullanicam bir dahaki sefere
Peki uçaktan uçağa değişiyor mu bu yoksa genel de böyle mi

10.3-10.7 BR gibi yüksek seviyelerde hiç oynamadım ancak genelde değişmiyor. Genel olarak gördüğüm bazılarında kokpit etrafında işte 3-5 mm çelik veya kurşun geçirmez cam falan oluyor, gerisi açık.

Uçaklar için yanıcı izlileri kullan, delicilikleri düşüktür ama uçakta ona ihtiyacın yok zaten. Kara ve zırhlı hedef kemerleri AP içerdiğinden sadece açtığı delikle kalırsın, şanslıysan kanadı kopar. Ama HEFI-T ve API-T kemerlerde isabet etti mi çatır çatır yakar
Hocam yanıcı izleri diye mermi yok. İzli mermi var onu mu kast ediyorsunuz.

Geri
Yukarı