War Thunder atış gücü yüksek tank önerisi

J.Lannes

Hectopat
Dostlar selam. Sovyetleri IS 1 seviyesine kadar, Almanları ise Tiger 2 P serisine kadar oynadım fakat benim bir sorunum var. Ben zırhı pek yüksek olmasa da olur hızlı ve atış gücü yüksek bir tank istiyorum. Bu durumda sanırsam ya Alman ya da Amerika seçmek zorunda kalacağım gibime geliyor? Orta seviyelerde çok zorluk çekme ihtimalim var mı Panther serisi ile? T 54 serisi aşırı yavaş gibime geldi. IS serisine zaten girmiyorum ortalama 30 saniyede bir mermi dolduruyor heavy olduğu için :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Alman Leopard 1'e geçtiğin zaman seni tatmin edecektir zırhı gerçekten hiç yok ama çok hızlı, uzak menzilleri bile rahatça vurabilirsin ayrıca delme özelliği çok yüksek tavsiye ederim zaten ben de Leopard 1'den sonra oyunu bıraktım tank tamirleri çok pahalı olduğu için para yetiştiremiyorum :D

Alman Leopard 1'e geçtiğin zaman seni tatmin edecektir zırhı gerçekten hiç yok ama çok hızlı, uzak menzilleri bile rahatça vurabilirsin ayrıca delme özelliği çok yüksek tavsiye ederim zaten ben de Leopard 1'den sonra oyunu bıraktım tank tamirleri çok pahalı olduğu için para yetiştiremiyorum :D
Evet tamirler gerçekten çok pahalı premium alıyorum oynadığım zamanlarda Leopard 1 oynadığınız zamanlarda karşınıza kim geliyor delebiliyormuydunuz acaba ?

Evet tamirler gerçekten çok pahalı Premium alıyorum oynadığım zamanlarda Leopard 1 oynadığınız zamanlarda karşınıza kim geliyor delebiliyor muydunuz acaba?

Leopard 1 ile delemediğim tank yok gerçekten o tank zaten Sniper olarak kullanılır seni kimsenin göremiyeceği yerlere gidip uzaktan öldürmelisin zırhını incele anlarsın dediğimi çok çabuk patlıyor ama oynadığım en zevkli tank kendisi. Rakipleri tam olarak hatırlamıyorum 5-6 ayı geçti oyunu sileli.

Deliş gücü asıl kriter ise Alman ağacı hiçbir zaman üzmeyecektir. L55 de geldi, DM53 kullanılıyor şu anda ancak ilerleyen güncellemelerle yeni tanklar geldiğinde DM63 de gelecektir. Deliş gücünde yine zirveye oynayacak. Ayrıca 2A7 +L55 +DM63 gibi bir kombinasyon olursa (ki Gaijin bundan çekindiği için yıllardır İsveç Strv'leri 481'lik DM33 kullanıyor) oyunu domine eder.

Deliş gücü istiyorsan Leopard (2A7 ile en dengeli zırha da sahip olacak).
Ön zırhım iyi olsun yeter diyorsan T-80BVM, T72B3, T-90A vs.
Her açıdan ağır zırh ve yüksek koruma istiyorsan Challenger 2 Dorchester (atış gücü üzebilir).
Seri atış ve çeviklik istiyorsan Type 10 Hitomaru.
Bunların hepsinden olsun dengeli olsun diyorsan Leclerc SXXI (zırh+seri atış+otomatik yükleme+deliş+çeviklik hepsi var). Elbette Leclerc'in de dezavantajları var kullandıkça görürsün.

Buna göre genel bir karar verebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı