War Thunder bombardıman uçağı ile oynanmalı mı?

ismetcelal33

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Wt oynamaya tekrardan başladım, ama premium olmayınca avcı uçakları ile doğru düzgün bir para kazanımı olmuyor maalesef. Bombardıman uçaklarında durum nasıl?
Gerçekçi savaşlar için bombardıman uçağı ile oynamak mantıklı mı? Araştırma puanı ile pek işim yok şu anda ama gümüş aslan (oyun içi para) sıkıntısı çekiyorum.

Wt oynamaya tekrardan başladım, ama premium olmayınca avcı uçakları ile doğru düzgün bir para kazanımı olmuyor maalesef. Bombardıman uçaklarında durum nasıl?
Gerçekçi savaşlar için bombardıman uçağı ile oynamak mantıklı mı? Araştırma puanı ile pek işim yok şu anda ama gümüş aslan (oyun içi para) sıkıntısı çekiyorum.

Premiumsuz en iyi gümüş aslan kasma yöntemlerinden birisidir.

Premiumsuz en iyi gümüş aslan kasma yöntemlerinden birisidir.

Önerebileceğiniz bombardıman uçak veya oynama yöntemi var mı peki? Base bombalama veya kara hedefi vurma gibi vs. vs. ABD de B57B'ye kadar açık, diğer ülkelerde pek kasmadım bombardıman ağacı.

B17'nin 4.7BR'lik modeli uygun mu sizce bu tarz bi oynanış için? B29'un BR puanı biraz yüksek kalıyor karşıya gelen avcılar da güçlü oluyor haliyle.
Düşük muharebe puanlarındaki uçakların hepsi için hemen hemen aynı şartlar.B-29 oynarken karşınıza jet gelebildiği için B-29 ile base bombalamak daha zor.

Geri
Yukarı