War Thunder nasıl oynanmalı?

Cüneyt43

Centipat
Daha fazla  
War Thunder'da yeniyim. Biraz forumlara baktım uçaklar konusunda aklımda bir şeyler şekillendi. Yine ama tanklarla ilgili pek bir şey bulamadım tanklarda önerileriniz hangi ülkedendir? Ve şu şekil yazarsanız iyi olur, mesela Rusların zırhı iyi alman hasarı iyi gibi. Şu an salladım bir de bombardıman uçakları için hangi ülkeyi tercih etmeliyim? Amerika'da B29 uçağı iyi midir 2. dünya savaşında Amerika'nın Japonya'ya atom bombası attığı uçak diye biliyorum atom bombası gibi bir şey oyunda varsa taşıyabilir mi?

Tanklarda almanya sscb isveç yeni başlayanlar için daha iyi çünkü çeşitliliği daha çok. İsveçin ilk 2 rankı kötü ama sonrası gayet çeşitli ve iyi gidiyor. rank 5e kadar genel olarak almanlarda daha çok zırh var ama rank 5ten sonra sscb'de daha çok zırh var. Almanların ateş gücü hep daha iyi. Bombardıman uçakları için abd berbat ötesi, almanya ingiltere ve sscb iyi fakat karşılaştırması biraz zor. Sscb bombardıman uçakları biraz daha çevikliğe önem veriyor, ingiltre bombardıman uçakları full bomba yüküne önem veriyor, almanya ikisinin ortası. hangisine başlarsan başla üzmez ama tanklarını oynadığın ülkenin uçaklarını kassan daha iyi olur ikisini birlikte kullanırsın. B29 oyunun açık ara farkla en kötü uçaklarından birisi çünkü karşısına sadece jet geliyor. Atom bombası yok, sadece tank savaşında 6.3 br üstünde 2500 puanı geçince nükleer bomba atan bir uçağa çıkmaya hak kazanıyorsun o bombayı atarsan oyun bitiyor kazanıyorsun, çok bi esprisi yok.

War Thunder'da yeniyim. Biraz forumlara baktım uçaklar konusunda aklımda bir şeyler şekillendi. Yine ama tanklarla ilgili pek bir şey bulamadım tanklarda önerileriniz hangi ülkedendir? Ve şu şekil yazarsanız iyi olur, mesela Rusların zırhı iyi alman hasarı iyi gibi. Şu an salladım bir de bombardıman uçakları için hangi ülkeyi tercih etmeliyim? Amerika'da B29 uçağı iyi midir 2. dünya savaşında Amerika'nın Japonya'ya atom bombası attığı uçak diye biliyorum atom bombası gibi bir şey oyunda varsa taşıyabilir mi?

Uçak konusunda ABD hantal ama güçlüdür pişman etmez. Japonya ve SSCB uçakları ise manevra ve boyut olarak çok güzel uçaklardır ancak zırhı azdır. Size tavsiyem uçak konusunda ABD tank konusunda ise Almanya oynamanız.

Geri
Yukarı