War Thunder E-posta'ya Bağlama Sorunu

Feez

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Steam'den War Thunder yükledim, aynı zamanda hesabımı e-postaya geçirdim. Ne yazık ki Steam hesabımı satmam gerekiyor ayrıca tabii ki ilk mail'i veriyorum. Her neyse konuya dönersek War Thunder hesabımı e-postama geçirdiğim halde hala Steam girişi diyerek anında giriş yapabiliyorum ve satacağım kişiye War Thunder hesabımı satmak gibi bir niyetim yok beleş vermek gibi bir niyetim de yok. E-postama bağlamama rağmen satacağım kişi hesabıma erişebilir mi?
Bu konuda aydınlanmam lazım şimdiden teşekkürler. Saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende bu gün aynı şeye bakıyordum. Ama şöyle bir sıkıntı var evet satarsan erişim sağlayabilir ve işin kötü yanı gaijin hesap sisteminde e posta değiştirme yok. Ben değiştirmeyi deneyecektim fakat direk gaijin engel koyuyor politikamızdan ötürü değiştiremezsin diye. Eğer birisi nasıl yapılabileceğini söylerse mükemmel olur.
Tahminimce oldu fakat emin değilim Steam den hesap detaylarına geliyorsun daha sonra isans anahtarları (product keys) falan göreceksin oradan "remove" yaptım war thunder a tahminimce olmuş olabilir ama emin değilim sen gene de bir dene.

Son düzenleme:
Bende bu gün aynı şeye bakıyordum. Ama şöyle bir sıkıntı var evet satarsan erişim sağlayabilir ve işin kötü yanı gaijin hesap sisteminde e posta değiştirme yok. Ben değiştirmeyi deneyecektim fakat direk gaijin engel koyuyor politikamızdan ötürü değiştiremezsin diye. Eğer birisi nasıl yapılabileceğini söylerse mükemmel olur.
Tahminimce oldu fakat emin değilim Steam den hesap detaylarına geliyorsun daha sonra isans anahtarları (product keys) falan göreceksin oradan "remove" yaptım war thunder a tahminimce olmuş olabilir ama emin değilim sen gene de bir dene.
Teşekkürler, deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı