Çözüldü War Thunder güncellemesi inmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

AlekoI

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Elektrik pano montaj işçisi
War Thunder oyununa güncelleme geldi lakin Steam üzerinden güncelleme yapamıyorum güncelle butonuna tıklasam da indirmiyor güncellemeyi farklı bir oyun indirmeyi denedim o oyun yükleniyor sorun sizce neden kaynaklı olabilir?

Bu şekilde bekliyorum ama yükleme başlamıyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-02-02 172601.png
    Ekran görüntüsü 2023-02-02 172601.png
    1,7 MB · Görüntüleme: 40
  • Ekran görüntüsü 2023-02-02 172601.png
    Ekran görüntüsü 2023-02-02 172601.png
    1,7 MB · Görüntüleme: 32
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
  • War Thunder'ın konumuna gidin ve adını değiştirin.
  • Daha sonra War Thunder'ı kütüphaneden kaldırmayı deneyin. Daha önce adını değiştirdiğiniz için ilgili konumda adını değiştirdiğiniz klasör silinmeyecektir.
  • Adını değiştirdiğiniz klasörü tekrar eski adına çevirin.
  • Tekrar Steam üzerinden War Thunder'ı indirmeye çalışın burada dosya doğrulamasından sonra bugda kalan güncelleme otomatik doğrulama sonrasında başlayacaktır.
  • Daha sonra War Thunder'ı kütüphaneden kaldırmayı deneyin. Daha önce adını değiştirdiğiniz için ilgili konumda adını değiştirdiğiniz klasör silinmeyecektir.
  • Tekrar Steam üzerinden War Thunder'ı indirmeye çalışın burada dosya doğrulamasından sonra bugda kalan güncelleme otomatik doğrulama sonrasında başlayacaktır.

Çözüm

Teşekkür ederim işe yaradı bugda kalmış. Sadece dosya konumunu değiştirdim geri yerine koyunca oldu.

Geri
Yukarı