Çözüldü War Thunder Mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Muhemmed92

Kilopat
Yer
Azerbaycan. Haçmaz
Daha fazla  
Meslek
KAMU çalışanı
Merhabalar.
Arkadaşlar War Thunder adlı oyunu oynarken mavi ekran hatası aldım. Hem de 2 kere. İlk kez başıma geliyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Saygılarımla...
Sistemim:
Windows 10.
GTX 970 ASUS styx 4 GB.
Intel Core i5 4460 (termal macunu yeni değiştirdim)
MSI H81M P-33 (BIOS güncel)
16 GB Kingston (2x8 GB 1600 MHz)
120 GB SSD A400 Kingston.

Çözüm
Yanlışım yoksa oyun klasöründe Easy Anti-Cheat için bir klasör olması lazım. İçinde kurulum dosyası olacak. Oradan Easy Anti-Cheat'i kaldırıp geri kurun. Hile engelleme sistemi buna sebep olmuş olabilir.
Onun dışında mavi ekran analizi yapabilmemiz için:
Yanlışım yoksa oyun klasöründe Easy Anti-Cheat için bir klasör olması lazım. İçinde kurulum dosyası olacak. Oradan Easy Anti-Cheat'i kaldırıp geri kurun. Hile engelleme sistemi buna sebep olmuş olabilir.

Çözüm
Yanlışım yoksa oyun klasöründe easy anti-cheat için bir klasör olması lazım. İçinde kurulum dosyası olacak. Oradan easy anti-cheat'i kaldırıp geri kurun. Hile engelleme sistemi buna sebep olmuş olabilir.

Easy anti-cheat'i kaldırıp geri kurdum, ama Minidump dosyalarını bulamadım. CCleaner silmiş olmalı :(

CCleaner'ı durdurun bence bir süre. Mavi ekran alırsanız o şekilde dosyayı bulabilirsiniz belki.
Tamam. Mavi ekran'ları dün salmıştım. Bu gün ise şuana kadar hiç mavi ekran hatası almadım. Galiba mavi ekran almam için oyuna girmem gerekecek...😕

Geri
Yukarı