War Thunder Mobile geliyor

İşletim sistemi
Android
Daha fazla  
War Thunder adlı PC oyunu, War Thunder Edge adıyla Mobile geliyor, şu an ön kayıt yapılıyor.
Fragmandan da anlaşılacağı üzere oyun bayağı kırpılmış.
Play Store linki

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
War Thunder adlı PC oyunu, War Thunder Edge adıyla Mobile geliyor, şu an ön kayıt yapılıyor.
Play Store linki

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Umarım Mobile'den oynayanlarla aynı BR gelmem. Bu vasıtayla da WoT tekeli kırılmış olacak.

Play Store linki

Heyecanlandım, ayrıca bugün gemi oynayan yarın Fransa tank ağacını da kasar 💀.

3 4 ay önce, bir süre açık tutulduktan sonra tekrar kullanıma kapandıydı. Tekrar ne zaman oynayışa açılacağı ile ilgili bir açıklama var mı?
Durumu takip etmiyorum, denk geldiğim için paylaştım.
Belki TapTap marketinde gelişmeler yayınlanmıştır.

Umarım Mobile'den oynayanlarla aynı BR gelmem. Bu vasıtayla da WoT tekeli kırılmış olacak.
Belki mobile özel farkli bir oyun olur, War Thunder ile teması dışında ilişiği olacağını pek zannetmiyorum.

Belki Mobile özel farkli bir oyun olur, War Thunder ile teması dışında ilişiği olacağını pek zannetmiyorum.

Ben oynarken ayrı ayrı müfrezeler vardı, mesela Almanların 1. müfrezesi Pz4 J, Pz4 F2, yanlış değilsem bir tane Stug, Marder ve bir tane hava savunma aracından oluşuyordu. Ilk başta 1. müfrezeden 1 ya da 2 araç açık oluyordu müfrezenin geri kalanı için bilgisayar sürümü gibi oynayarak açmak gerekiyordu.
Ancak ben A71 telefonda en düşük ayarlarda bile biraz fazla takılmalar yaşadım ve uçaklarda hem nişan almak hem vurmak çok zordu🙁.
Umarım uçakların saldırı menüsünü daha kolay olacak bir şekilde yaparlar

Yeni konular

Geri
Yukarı