War Thunder Mobile beta testi başladı

Oyunu oynadım, oynanmaz şuan.
Jiroskop şart, parmakla olcak iş değil, özellikle tank için şart. Ayrıca oyunun uçak kısmını fareler kemirmiş sanırım hani lan uçak?

Optimazasyonu hadi beta diyip geçiyorum, tanklarda bi sıkıntı var.
Belli bir noktayı ezberledim, 5 6 farklı tip tankı şamara vuruyorum max 2 mermiyle wtf. Altımdaki tank başlarken aldığımız tank.

Düzeltilmesi lazım onunda.

Belli bir noktayı ezberledim, 5 6 farklı tip tankı şamara vuruyorum max 2 mermiyle wtf. Altımdaki tank başlarken aldığımız tank.
WT simülasyon oyunu, jiroskop koyacaklarını zannetmiyorum.

TNT içeren mermilerle oyna tankı imha etmek için.
Tankı önden görürsen taret yanaklarına ve taret ile gövdenin birleştiği yere sık. Yandan görürsen taretin altında kalan gövdeye sık.

Oyunu iyi kötü becermişler ama en büyük eksiklik uçak maçlarının olmaması olmuş.
Ayrıca hava savunması yapan tankları da bu amaçla kullanamamak can sıkıyor.

Son düzenleme:
WT simülasyon oyunu, jiroskop koyacaklarını zannetmiyorum.

TNT içeren mermilerle oyna tankı imha etmek için.
Tankı önden görürsen taret yanaklarına ve taret ile gövdenin birleştiği yere sık. Yandan görürsen taretin altında kalan gövdeye sık.

Oyunu iyi kötü becermişler ama en büyük eksiklik uçak maçlarının olmaması olmuş.
Mesajları yeni gördüm hocam kusura bakmayın :D

Hocam haklısınız ama bazen ince bir şekilde nişangahı oturtmak için parmak yetersiz gelebiliyor veya kaba olabiliyor bu yüzden tanklara özel jiroskop gelebilir bence.

Tankları patlatma mevzusunu çözdüm gibi ama maalesef diğer oyuncular gerçek askerden hallice olduğu için saniyesinde tek yediğim oluyor :D

Son olarak cidden en büyük eksiklik uçak savaşı. Uçak savaşı gelirse yine jiroskop lazım diye düşünüyorum, uçak işi parmakla olmuyor.

Veya bana zor geliyordur sadece, Battle Royale oyunlarına çok aşina olduğum için :D

Şu müfrezelerin en sonunda açılan tanklar o amaçla mı hocam?
Onlara hâla anlam veremedim çünkü 😃

Hocam haklısınız ama bazen ince bir şekilde nişangahı oturtmak için parmak yetersiz gelebiliyor veya kaba olabiliyor bu yüzden tanklara özel jiroskop gelebilir bence.
Aslında tankları vurman gereken noktalar belirli, oyuna alışınca oraları vurmaya başlarsın.
Tankları patlatma mevzusunu çözdüm gibi ama maalesef diğer oyuncular gerçek askerden hallice olduğu için saniyesinde tek yediğim oluyor :D
Önüne gelene tek atacağın oyun yapmamışlar, bu oyunu çakallık yaparak oynaman gerekiyor.

Mesela adam Tiger H1 ile dümdüz yardırıyor, 1 kurşun atıp hangara yolluyorum adamı.
Son olarak cidden en büyük eksiklik uçak savaşı. Uçak savaşı gelirse yine jiroskop lazım diye düşünüyorum, uçak işi parmakla olmuyor.

Veya bana zor geliyordur sadece, Battle Royale oyunlarına çok aşina olduğum için :D
Dediğin gibi uçaklar parmakla oynanmıyor, parmaklarını ekranda kaydırırken saydırıyorsun. 😂
Şu müfrezelerin en sonunda açılan tanklar o amaçla mı hocam?

Onlara hâla anlam veremedim çünkü 😃
Evet hava savunması için kullanılıyor ama hafif zırhlı tank görünce de kullanabilirsin.

Şu an uçak arcade maçlarda olduğu gibi oynanabiliyor. Sonradan eklerler herhalde. Keşke normal sürümdeki gibi olsa araç mantığı oyuncusu muhtemelen daha fazla olacak zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı