War Thunder P2W mi?

İşte onu diyorum, adam hile. Onu görünce sildim oyunu zaten. Gayjin'in oyunları potansiyeli olan ama para için içine sıçılmış oyunlardır.
5.000 saatte bir kere bile bu tür bir şeyle karşılaşmadım. Oyunda para yatırmayla ilgili hiçbir zorlayıcı ibare bulunmuyor. Süreci hızlandırmak için para ödeyebilirsin sadece. Gerisi hikaye.

5.000 saatte bir kere bile bu tür bir şeyle karşılaşmadım. Oyunda para yatırmayla ilgili hiçbir zorlayıcı ibare bulunmuyor. Süreci hızlandırmak için para ödeyebilirsin sadece. Gerisi hikaye.
Hocam ona kalırsa zuladada herşeyi uğraşarak +7 basıp full yapabiliyoruz aynı mantıkdan bakarsan zulada P2W değil.

Son düzenleme:

Konuyu hortlattım ama, aynen kanka kesin hile yok değil mi? xnzero.fun bu ne o zaman? Adamların bile dc kanalı var. Girdim baktım hepsi Rus. Siteye bizzat üye oldum. Dc kanallarına girdim. Ve risk alarak loaderi bile indirdim. Çalıştırdım. Şok oldum gerçekten bu oyunun hilesi var. Lakin güncelleme bekliyor dc de gördüklerime göre. Yani bu oyunda hile yok demeyin rica ediyorum. Ve şaka maka ilk defa bir free hile buldum. Free sürümü 1 yıllık denemeymiş. Tam sürüm ise lifetime yani ömür boyu. Siteye gir kendin bir bak.

Yeni konular

Geri
Yukarı