War Thunder Pay to Win mi?

P2W değil P2S. Yani "pay to skip". Çünkü oyuna ne kadar yatırırsanız yatırın, eşleştirme sistemi sayesinde kendinize denk güçteki araçlarla savaşıyorsunuz ve savaş alanında hiçbir üstünlüğünüz olmuyor. Yüksek tier'a geçiş hızını artırıyor oyuna para yatırmak sadece. Daha kolay şekilde üst seviye tank ve diğer araçlara ulaşırsınız.

Keza premium araçların da pek bir olayı yok. Onlar da ait oldukları tierda savaşıyorlar.

P2W diyenler genelde araştırma hızı ve oyuna harcadıkları zamandan ötürü bunu söylüyorlar. Aslında onlar da P2S demek istiyor. Eğer premium araç ve savaş bileti alırsanız, modern araçlarla savaşmayı isteyen birisiyseniz bu açıdan sizi rahatlatır bu durum. Zamandan tasarruf tek olay.

2013-2017 yılları arasında oynayan biri olarak söylüyorum. Geçen ay indirdim, deli gibi pay to win. Yeni oyuncu dostu değil. Dene zaten 2 saat sonra silersin

Hayır. Evet diyenler maksimum 5 leveldir.

P2W'den kastınız sadece "para verdim ve 30 kill aldım" ise değil evet. Premium hesap olmadan son seviye araçları erişmeniz mümkün değil. Bırakın son seviyeyi 4 level sonrasını görmek çok zor. Hayatsız gibi oynamanız lazım ki istediğiniz aracı alabilin. Hadi zar zor istediğiniz aracı açtınız bi' de onu kullanmak için 40 takla atmanız lazım. Para kasması çok zorlaşıyor ilerleyen seviyelerde. Ben sadece 2-3 level araçlarla takılacağım diyorsanız evet P2W değil. Yok tüm araçlara erişmek istiyorum diyen bir insan için hayvan gibi P2W. Zaten son çıkan isyanlarla da bunu görebiliyoruz. Güncel Steam yorumlarını okuyabilirsiniz.

Buyurun Leopard 2A4 tankı 510₺, sanırım hobi olsun diye satıyorlar bunu.

Son düzenleme:
P2W'den kastınız sadece "para verdim ve 30 kill aldım" ise değil evet. Premium hesap olmadan son seviye araçları erişmeniz mümkün değil. Bırakın son seviyeyi 4 level sonrasını görmek çok zor. Hayatsız gibi oynamanız lazım ki istediğiniz aracı alabilin. Hadi zar zor istediğiniz aracı açtınız bi' de onu kullanmak için 40 takla atmanız lazım. Para kasması çok zorlaşıyor ilerleyen seviyelerde. Ben sadece 2-3 level araçlarla takılacağım diyorsanız evet P2W değil. Yok tüm araçlara erişmek istiyorum diyen bir insan için hayvan gibi P2W. Zaten son çıkan isyanlarla da bunu görebiliyoruz. Güncel Steam yorumlarını okuyabilirsiniz.

Buyurun Leopard 2A4 tankı 510₺, sanırım hobi olsun diye satıyorlar bunu.

Şu an oyunun şikayetçi olduğum tek yani modifikasyon araştırmalarının yüzlerce maç sürmesi. 40-50 maçta Leopard 2A6'yı açtım fakat onunla 30 maçta sabot mermi bile açamadım. Onun dışındaki her şeye sadece oyunu oynayarak erişebiliyorsunuz. Paket 510 lira fakat para vermeden erişmek mümkün ki bu da oyunun P2W olmadığının göstergesidir.

Şu an oyunun şikayetçi olduğum tek yani modifikasyon araştırmalarının yüzlerce maç sürmesi. 40-50 maçta Leopard 2A6'yı açtım fakat onunla 30 maçta sabot mermi bile açamadım. Onun dışındaki her şeye sadece oyunu oynayarak erişebiliyorsunuz. Paket 510 lira fakat para vermeden erişmek mümkün ki bu da oyunun P2W olmadığının göstergesidir.
Her araca erişemiyorsunuz, erişseniz bile kullanma maliyeti çok yüksek oluyor. Öldüğünüz zaman zarara giriyorsunuz ve paranız bitiyor. Bu olmasın diye de Premium satıyorlar işte.

2013-2017 yılları arasında oynayan biri olarak söylüyorum. Geçen ay indirdim, deli gibi pay to win. Yeni oyuncu dostu değil. Dene zaten 2 saat sonra silersin
Pay to win değil, ben bu oyuna başladığımda sadece uçak vardı. Şimdi oyuna girdiğimde söyleyebileceğim şey Rus tankları biraz op, ve para kasması zorlaşmış

Geri
Yukarı