War Thunder Sovyet tanklarının gereksiz güçlü olması

Asitadam

Decapat
Yer
Bakü
Malum oyunda yaklaşık 250 saatim var, alman tank ağacımın br puanı 4.0, Sovyetlerde 3.7. Her alman tankı alışımda önden ya da arkadan fark etmez bir Kv-1, Kv-2, T-34 varyantı beni tek mermide vuruyordu. Benim Sovyet tanklarına attığım her mermi de sekiyordu nedense. Aynı zamanda ben daha 10. seviyeyken karşıma 74. seviye adamlar geliyordu, adamın kayıt geçmişine bakıyorum adam Leopard 2 seviyesine gelmiş ama Kv-2'ler ile oynuyordu. Siz sözcükleri yakıştırırsınız eşleştirme sistemine. Tanklara geri dönecek olursak, 150-200mm delişi olan mermiler 75mm zırhta sekiyordu (zırh eğimli falan da değil) ama Sovyet tanklarına bakınca, 80 mm Alman tanklarını tek adımda deliyordu. Hatta bir maçta Panzer IV H ile oynarken BT-7 beni tek mermi ile bitirmişti. Sovyet tankları o kadar OP ki maç esnasında, Leopard 2 gelse o bile hasar veremez, mermi seker. Yani siz siz olun Sovyet tankıyla oynayıp kimseyi kanser etmeyin.

Sebebi oyunun yapımcılarının Rus olması.

Maalesef piyasada ki en iyi Online savaş oyunlarını yapan firmaların kökeni Rus, Ruslarda bizim gibi milliyetçi duyguları yüksek olduğundan oyunlarda kendilerini güçlü yapıyorlar, bu yıllardır olan bir şey. Bir ara World of Warships'de çektiklerimizi bir bilseniz...

ABD tanklarıyla zar zor 5.0 muharebe puanına gelirken Sovyet ağacı ile kolaylıkla 5.0 muharebe puanına gelmiştim.

Maalesef öyle. İsrail ağacından bile daha güçlü Sovyet tankı varın gerisini siz hesap edin.

Maalesef piyasada ki en iyi Online savaş oyunlarını yapan firmaların kökeni Rus, Ruslarda bizim gibi milliyetçi duyguları yüksek olduğundan oyunlarda kendilerini güçlü yapıyorlar, bu yıllardır olan bir şey. Bir ara World of Warships'de çektiklerimizi bir bilseniz...

Ben sırf çok op ve P2W diye WoT we WoW bıraktım. Eğer bu şekilde devam ederse oyunu bırakırım.

Her şey ilk başta güzeldi ancak Panzer IV F2 Tanklarına gelince başladı. Karşıma sürekli deneyimli yüksek seviyeli T-34 Oyuncuları geliyor. Nerden çıksam adamlar oradan çıkacağımı çok iyi biliyor. Vurduğum tüm noktalarda mermi sekiyor T-34 Direkte zırhımı delip tek atıyorlar. Kanser oldum ayrıca gerçekçi de oynadığım için takımımda Amerika alman tankları var onlarda benim gibi tek yiyorlar sürekli maç kayıp ediyoruz bir türlü galibiyet elde edemiyoruz Sinirden ağladım a*k Sadece tanklarda değil gemilerde uçaklarda bile güçlüler bende artık oynamıyorum sürekli vurulup leş alamayacaksam neden oynayayım ki?

Geri
Yukarı