War Thunder - Türkiye'ye özel fiyatlandırma geldi

Artık 8 seviye olan hesaptan mı devam edeceksiniz? Yoksa diğer hesapla da oynayacak mısınız?

F4s de şöyle bakınca oynanabilirlik olarak iyi bir tercih aslında. Ama dogfight da kesinlik başarısız olacaktır.
Ama iş uçakta değil pilottadır. F16ları öldürmek zorsa takım oyunu yapmanız gerekebilir.
Bir arkadaşınız F16'yı peşine takıp dönüş yaptırsa AIM7-F roketlerınızı gonderebılırsınız.
Bu esnada F16'yı oynayan kişi yeterince iyi bir oyuncu değilse dikkati önündeki düşman da olacaktır ve roketin geldiğini bile fark edemez.

Hem bir üssü almaya yetecek kadar bomba, 4tane ısı güdümlü, 4 tane radar güdümlü ayrıyeten bir de ana silah. Bunları almak sizi çok hantal bir uçak yapacaktır orası kesin.

Gelelim düşük BR de oynanabilecek uçaklara 2.7 br de en iyi uçak olan P-39N-0
18 saniye dönüş süresi, mermi bolluğu ve 34mm top. Güzel silahlanma ve dönüş süresi. Bu BR deki en büyük düşmanı Yak-1'dir ikisinin de dönüş süresi aynı olduğundan işiniz zor olabilir.

.

Dosya Ekleri

• WT.png
    WT.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 26
  • p-39.png
    p-39.png
    857 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleme:
Artık 8 seviye olan hesaptan mı devam edeceksiniz? Yoksa diğer hesapla da oynayacak mısınız?

F4s de şöyle bakınca oynanabilirlik olarak iyi bir tercih aslında. Ama dogfight da kesinlik başarısız olacaktır.
Ama iş uçakta değil pilottadır. F16ları öldürmek zorsa takım oyunu yapmanız gerekebilir.
Bir arkadaşınız F16'yı peşine takıp dönüş yaptırsa aım7-F roketlerınızı gonderebılırsınız.
Bu esnada F16'yı oynayan kişi yeterince iyi bir oyuncu değilse dikkati önündeki düşman da olacaktır ve roketin geldiğini bile fark edemez.

Hem bir üssü almaya yetecek kadar bomba, 4tane ısı güdümlü, 4 tane radar güdümlü ayrıyeten bir de ana silah. Bunları almak sizi çok hantal bir uçak yapacaktır orası kesin.

Gelelim düşük br de oynanabilecek uçaklara 2.7 br de en iyi uçak olan p-39N-0
18 saniye dönüş süresi, mermi bolluğu ve 34mm top. Güzel silahlanma ve dönüş süresi. Bu brdeki en büyük düşmanı yak-1'dir ikisinin de dönüş süresi aynı olduğundan işiniz zor olabilir.

SU25k almayı düşünüyorum farklı hesapta alıp boostlayıp arkaşımla pre olabiliyor muyum bir önerin var mı? 2

SU25k almayı düşünüyorum farklı hesapta alıp boostlayıp arkaşımla pre olabiliyor muyum bir önerin var mı? 2

Pre derken 2 tane aynı uçak önerisi mi istiyorsun? Yoksa farklı da olsa olur mu?

Su25k iyi bir tercih bir de premium alınırsa. Oyunu çok uzun zamandır oynuyorum ve hiç premium uçak almadım. Bende mi alsam acaba :D

Bir arkadaşınız F16'yı peşine takıp dönüş yaptırsa AIM7-F roketlerınızı gonderebılırsınız.

Gelelim düşük BR de oynanabilecek uçaklara 2.7 br de en iyi uçak olan P-39N-0
18 saniye dönüş süresi, mermi bolluğu ve 34mm top. Güzel silahlanma ve dönüş süresi. Bu BRdeki en büyük düşmanı Yak-1'dir ikisinin de dönüş süresi aynı olduğundan işiniz zor olabilir.

Pre derken 2 tane aynı uçak önerisi mi istiyorsun? Yoksa farklı da olsa olur mu?

SU25k iyi bir tercih bir de premium alınırsa. Oyunu çok uzun zamandır oynuyorum ve hiç premium uçak almadım. Bende mi alsam acaba :D

Diğer hesapta SU25k alırsam arkadaşım o hesapta girdiğinde bendeki hesapla beraber oyun atabilir miyim? Bir de dün item satıştan hesap aldım 190TL'ye denemek için henüz dolandırılmadım ama Çin'i fullemiş F16 block20 dışında. Hesapta gümüş aslan yok onu kasmam lazım uçakları tamir edemiyorum.

Aynı hesapta 2 kişi aynı anda nasıl oynasın hocam olmuyor öyle şey.
Ama sıra sıra aynı hesapla oynayabilirsiniz. Bir de hocam sizin kaç tane hesabınız var? Birinde F4s alıyorsunuz diğerinde ABD'den sıfırdan başlıyorsunuz diğerinde başka hesapta SU25 alacağım diyorsunuz şimdi de hesap satın aldım diyorsunuz anlamadım vallahi.

Eski mailimle açtığım bir hesap var onda Amerika'yı yarılamıştım, premium araç almak için aktif işlerimde kullandığım mailimle hesap açtım F4s i aldım. Dünde İtemsatış'ta bir hesap gördüm Çin ağacı fullenmiş onu da aldım. SU25k kısmında tamamen farklı bir hesap daha açıp almayı düşünüyorum. Arkadaşımla oynamak için ben F4Sli hesaptan o SU25klı hesaptan girdiğinde aynı maçta oynayabiliyor muyuz diye sormak istedim. Simulator muharebelerinde*

Hocam şöyle bir olay var, SIM modun da biliyorsunuz ülkeler var siz ikiniz a takımında oynayacağınız için a takımında ABD ve RUS olması lazım eğer olmaz ise uçağı seçemez. Yani girebilirsiniz ama ABD ve Rusya olması lazım ülkelerde.

Uzun zamandır oyuna girmeyince şimdi oyundayken acaba dedim bir hata falan mı var? Bu konuyu görünce sevindim :D
Yoksa dolar kuru üzerinden düşününce sınırlı araçların değeri pazarda 5000 lirayı bulacaktı. Şimdi 100 liraya al çerez gibi :D

Bunlar nasıl fiyatlar böyle ya. Hayatımın boyunca oynamadım bu oyunu ama herhangi bir oyun içi içeriğe şu paraların istenmesi ve verilmesi hala şaşırtıcı geliyor bana.

Geri
Yukarı