War Thunder uçak tavsiyesi

Adahisna

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: MSI Pro B660M-A

RAM: 32GB DDR4

SSD: 1TB.

İşlemci: Intel i7-12700

Ekran kartı: 3050 ti

PSU: 800W.
Merhaba. War Thunder oynamaya başladım. Hesabım yeni direkt premium paket ucak almak mantıklı mı? Ve alabilir miyim öyle bir imkanım var mı?

Ayrıca hangi premium paket ucağı önerirsiniz?

F-4s Phantom II ve MIG-23ML öneriyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. War Thunder oynamaya başladım. Hesabım yeni direkt premium paket ucak almak mantıklı mı? Ve alabilir miyim öyle bir imkanım var mı?

Ayrıca hangi premium paket ucağı önerirsiniz?

F-4s Phantom II ve MIG-23ML öneriyorlar.
F-4S Phantom II alabilirsiniz.Ancak şuan almanızı tavsiye etmiyorum Ekim sonu Kasım başı gibi indirim gelecek diyorlar bekleyin bence.

Merhaba. Oyuna yeni başladığınız için F-4s ve MIG23-ML iyi seçenekler değil çünkü top tier'de deneyimli oyuncular ile karşılaşacağınızdan onlara direkt olarak av olursunuz oyun zevkiniz kalmaz. Top tierlerde radar güdümlü füzeler olduğundan 15 kilometre uzaktan bile size füze atabiliyorlar ve bu füzeleri engelleme oranınız çok düşük. Oyundaki deneyimim ile birlikte size önerilerim şu şekildedir.
ABD
F-5C: bomba taşıma kapasitesi yüksek ve bu da sizin sürekli base yok edip hızlı araştırma puanı edinmeniz demektir. Ayrıca F-5C BR'ına göre çok iyi bir avcı ucağı, SU-25'lerin arkasına geçip onları kolaylıkla avlayabilirsiniz.
A-10A TB II (EARYL): Mükemmel bir atak uçağıdır fakat düşük top speed sebebi ile çok kolay av olabilirsiniz. Bomba taşıma kapasitesi çok fazla ve kullandığı 30mm GAU topu inanılmaz güçlü. Sadece ağaç kasmak için alabilirsiniz, çok fazla zevk alınacağını sanmıyorum bu uçaktan.

SSCB
SU-25K: Ben de bu uçağı sovyetler ağacını kasmak için kullanıyorum. Bomba taşıma kapasitesi çok yüksek ve topu da çok güçlü. A-10 ile aynı amaçta kullanılıyor. Genel olarak keyif alsam da F5'ler bu uçağın korkulu rüyası. Top speedi 1000km civarlarında fakat hızınız 950 civarı ise ani manevra yaptığınızda kanatlarınızın kopma ihtimali çok yüksek. Base bombalamak için harika bir uçak, ayrıca taşıdığı iki ısı güdümlü füzeyi iyi kullanırsanız iki kill cepte. Ayrıca bombaları ile 2 base patlatmanız garanti.

MIG-21S (R-13-300): İyi bir dogfight uçağı fakat bulunduğu BR sebebi ile nadir de olsa radar güdümlü füzeler ile karşılaşabilirsiniz, Bu BR'daki radar güdümlü füzeler 10G civarı çekebiliyor ve yere yakın uçtuğunuzda da çok problem olmayacaktır. Ağacı kasmanız için çok iyi bir seçenek değil çünkü bomba taşıma kapasitesi düşük.

İSRAİL
Kfir Canard: İlk aldığım premium uçaktır kendisi ve İsrail ağacını kasmakta üstüne yok, İsrail ağacında çok uçak bulunmadığından ağacı kasmanız oldukça kolay. Bomba taşıma kapasitesi çok yüksek olduğundan 2 base patlatmanız bile mümkün olabiliyor bazen. Topu da gayet iyi ve 2 tane 30mm gun pod eklenebiliyor, taşıdığı 2 ısı güdümlü füzeyi iyi kullanmanız cepte iki kill demek.

Özet: Olay ağaçları hızlı kasmak olduğundan bu listede alabileceğin en mantıklı uçaklar Kfir Canard ve SU25-K. Bunları istemiyorsan A-10'a da bakabilirsin. Daha fazla sorun olursa seve seve cevaplarım.

Merhaba. Oyuna yeni başladığınız için F-4s ve MIG23-ML iyi seçenekler değil çünkü top Tier'de deneyimli oyuncular ile karşılaşacağınızdan onlara direkt olarak av olursunuz oyun zevkiniz kalmaz. Top tierlerde radar güdümlü füzeler olduğundan 15 kilometre uzaktan bile size füze atabiliyorlar ve bu füzeleri engelleme oranınız çok düşük. Oyundaki deneyimim ile birlikte size önerilerim şu şekildedir.
ABD.
F-5C: Bomba taşıma kapasitesi yüksek ve bu da sizin sürekli base yok edip hızlı araştırma puanı edinmeniz demektir. Ayrıca F-5C br'ına göre çok iyi bir avcı ucağı, SU-25'lerin arkasına geçip onları kolaylıkla avlayabilirsiniz.
A-10a TB II (earyl): Mükemmel bir atak uçağıdır fakat düşük top Speed sebebi ile çok kolay av olabilirsiniz. Bomba taşıma kapasitesi çok fazla ve kullandığı 30mm gau topu inanılmaz güçlü. Sadece ağaç kasmak için alabilirsiniz, çok fazla zevk alınacağını sanmıyorum bu uçaktan.

SSCB.
SU-25k: Ben de bu uçağı Sovyet'ler ağacını kasmak için kullanıyorum. Bomba taşıma kapasitesi çok yüksek ve topu da çok güçlü. A-10 ile aynı amaçta kullanılıyor. Genel olarak keyif alsam da F5'ler bu uçağın korkulu rüyası. Top Speed'i 1000km civarlarında fakat hızınız 950 civarı ise ani manevra yaptığınızda kanatlarınızın kopma ihtimali çok yüksek. Base bombalamak için harika bir uçak, ayrıca taşıdığı iki ısı güdümlü füzeyi iyi kullanırsanız iki kill cepte. Ayrıca bombaları ile 2 base patlatmanız garanti.

MIG-21s (r-13-300): İyi bir dogfight uçağı fakat bulunduğu br sebebi ile nadir de olsa radar güdümlü füzeler ile karşılaşabilirsiniz, bu Br'daki radar güdümlü füzeler 10G civarı çekebiliyor ve yere yakın uçtuğunuzda da çok problem olmayacaktır. Ağacı kasmanız için çok iyi bir seçenek değil çünkü bomba taşıma kapasitesi düşük.

İsrail.
Kfir canard: İlk aldığım premium uçaktır kendisi ve İsrail ağacını kasmakta üstüne yok, İsrail ağacında çok uçak bulunmadığından ağacı kasmanız oldukça kolay. Bomba taşıma kapasitesi çok yüksek olduğundan 2 base patlatmanız bile mümkün olabiliyor bazen. Topu da gayet iyi ve 2 tane 30mm gun pod eklenebiliyor, taşıdığı 2 ısı güdümlü füzeyi iyi kullanmanız cepte iki kill demek.

Özet: Olay ağaçları hızlı kasmak olduğundan bu listede alabileceğin en mantıklı uçaklar kfir canard ve SU25-K. Bunları istemiyorsan a-10'a da bakabilirsin. Daha fazla sorun olursa seve seve cevaplarım.

Cevabınız için çok teşekkür ederim. İkisini de aldım fakat MIG-23 çok boş geldi kapasite olarak F-4s e göre, fakat alıştım iyi puanlar kasabiliyorum bazen de kötü bitebiliyor maçlarım.

Cevabınız için çok teşekkür ederim. İkisini de aldım fakat MIG-23 çok boş geldi kapasite olarak F-4s e göre, fakat alıştım iyi puanlar kasabiliyorum bazen de kötü bitebiliyor maçlarım.

F-4S en kolay puan kasabileceğiniz uçaklardan birisi şu an. AIM-7 ile kill almak çok kolay. Isı güdümlüsüde çok iyi manevra çekiyor. Radarı olsun bomba kapasitesi olsun çok iyi.

Ağaç kasarken duo arıyorsanız beraber girebiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı