War Thunder Yüksek Tamir Maliyeti

Wot çöp falan değil. Siz sevmiyorsunuz diye o oyuna çöp diyemezsiniz. Ayrıca her oyun gerçekçi olsaydı arcade denen sistem olmazdı. Wot arcade bir oyun rekabet sistemi var War Thunder da daha çok simülasyon tarzı bir oyun. İkisinin arasında fark var zaten genelde wot u kötüleyenler war thundercılar oluyor. Misal CS:GO'da herkesin sevdiği oyun fakat gerçekçi bir oyun değil, eğer her oyunda gerçekçilik istiyorsanız gidin insurgency oynayın o zaman CS yerine.

Wot çöp falan değil.
World of Tanks'ı War Thunder'dan önce oynamış biriyim. İkisinde de Cruiser Mk. VI (A13 Mk. II) main olarak oynadım.

Oynamayalı uzun zaman oldu bu yüzden net hatırlayamıyorum fakat World of Tanks bence P2W. Çünkü özellikle premium mermilerin varlığı oyunu P2W yapıyor.
WoT'un Arcade ve WT'un Simulasyon (Basitleştirilmiş tank savaşı modu ile WT'da da Arcade savaş yapılabiliniyor) olduğunun farkındayım.

@Anıl Yiğit
İkisini de oynadım, wot çöptür. P2W olan her oyun çöptür. Bu yorumu yapabilecek kadar oynadım oyunu.

Bende her iki oyunu oynadım, zaten p2W olmayan oyun var mı? Çoğu oyun öyle. Wotun War Thunder'la kıyasında War Thunder daha iyi olabilir ona bir şey demiyorum fakat Wota çöp demekte abartıya kaçar. Oyunun atmosferi grafikleri ve oynanış tarzı çok hoş ve bence War Thunder'dan daha güzel gözüküyor oyun.

Geri
Yukarı