Çözüldü War Thunder'da ekrana siyah simgeler geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Asxte

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel(R) Core(TM) i5-9600KF Cpu @ 3.70GHz
AMD Radeon RX6600 8GB
ASUS Prime B365M-K
DDR4 16GB Ram
ST2000DM0008-UB102 2TB Harddisk
Toshiba-RC500 500GB SSD
Xigmatek X-Power 650W 80+
Acer Nitro RG321qu 31.5" 170Hz 1ms
Gamepower Calypso Blue Switch
Logitech G102
Rampage SN-R10
Salondan çaldığım koltuk
Meslek
Oto Elektronik
Ekran kartı
RX6600.
3 4 gün önce normal bir şekilde oynarken ekrana birden siyah bir şeyler gelmeye başladı. Sanki modelleme gölgelendirme bozulmuş gibi ki bende ondan düşünüyorum ilk oyunlarda sıkıntı olmuyor ama bazı haritalarda bu siyah şey hiç gitmiyor. Önümü bile göremiyorum RX6600 ekran kartıyla minimum ayarlara çekiyorum bu şey yüzünden 90'a kadar iniyor.

Dosya Ekleri

• n.png
    n.png
    761,2 KB · Görüntüleme: 45
  • na.png
    na.png
    436,5 KB · Görüntüleme: 39
  • War Thunder_2022.05.29-14.02.mp4.jpg
    War Thunder_2022.05.29-14.02.mp4.jpg
    26,6 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun dosyalarını doğrulamayı denedin mi? Launcher'dan onarım yapabilirsin. Bir de tiger 2'yi realistikte oynarsan daha rahat edersin.

Steam'den oynuyorum dosya dogrulamayi yaptim Launcher'da 50 GB guncelleme var oradan girmiyorum bir de realistik pek beceremiyorum o yuzden hizli oyunlar olsun diye basit giriyorum.

Eskiden AMD ekran kartı kullanırken bende de oluyordu. Driverları silip yüklemeyi deneyin.

Aynisi mi oluyordu tamam eve gidince deneyeceğim.

Görseldeki gibi de oluyordu, ayrica bulutlar renk değiştiriyordu.

Bende tam soyle bir tanka baktigimda kulesinden bana uzanan uzandikca buyuyen modelleme hatasi gibi bir şey ucaga gectigimde yer gorunmuyor basitte oynadigim icin sansa atis yapiyorum.
Görseldeki gibi de oluyordu, ayrica bulutlar renk değiştiriyordu.

Yok olmuyor sürücüyü silip yükledim büyük ihtimal oyundan bazılarında güneş karadelik gibi oluyormuş çok saçma bunun sadece bende olması umarım düzelir.

Son düzenleme:
Bende tam soyle bir tanka baktigimda kulesinden bana uzanan uzandikca buyuyen modelleme hatasi gibi bir şey ucaga gectigimde yer gorunmuyor basitte oynadigim icin sansa atis yapiyorum.

Yok olmuyor sürücüyü silip yükledim büyük ihtimal oyundan bazılarında güneş karadelik gibi oluyormuş çok saçma bunun sadece bende olması umarım düzelir.
Texture ayarlarını falan oynayın, grafikleri değiştirin hocam.

Texture ayarlarını falan oynayın, grafikleri değiştirin hocam.

Minimumda hocam yine olmuyor.

Oyunun saçmalıymış güncelleme ile düzelttiler.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı