War Thunder'da nasıl ilerlemeliyim?

Ben şahsen İsveç oynuyorum, araçları ağır zırhlı olmasa da çevik ve güçlüler. En azından oynarken eğleniyorum, bastı mı gidiyor. 🙂 Uzun süre Sovyet'leri denemiştim ama paletli teneke gibiler, tier 8 gibi bırakmıştım.

Full Alman. Her BR'da güçlü araçlara sahip tek ülke.
Ben şahsen İsveç oynuyorum, araçları ağır zırhlı olmasa da çevik ve güçlüler. En azından oynarken eğleniyorum, bastı mı gidiyor. 🙂 Uzun süre Sovyet'leri denemiştim ama paletli teneke gibiler, tier 8 gibi bırakmıştım.
Bariz bi fark var mı peki aynı seviye araçlar arası farklı ülkelerde? Yoktur herhalde?

Oyunda maksimum tier 7 var.

Bariz bi fark var mı peki aynı seviye araçlar arası farklı ülkelerde? Yoktur herhalde?
İngilizlerin araçları bir yere kadar beş para etmiyor. Çoğu ülkede kötü araçlar var ama iyi araçların sayısı daha fazla.

İngilizlerin araçları bir yere kadar beş para etmiyor. Çoğu ülkede kötü araçlar var ama iyi araçların sayısı daha fazla.
Karşılaşmaya girince tier'a göre rakip geliyor de mi? Arkadaşımla oynarken tüm araçları tier 1 seçip gireceğim. Bu şekilde ona sıkıntı olmaz herhalde?

Şimdi wikisine baktım. En yüksek 3 br'li aracımızın biraz garip alınan bir ortalamasına göreymiş. Yani tier 1'in en yüksek uçağı ile girince tier 2'nin düşük uçakları karşımıza gelebiliyor. Tamamdır.
Yanlış anlamışsın. Seçili en yüksek BR'a sahip aracın BR'ı oluyor eşleştirme BR'ı.

Yanlış anlamışsın. Seçili en yüksek BR'a sahip aracın BR'ı oluyor eşleştirme BR'ı.
Yok yok doğru bakmışım. Arcade uçak savaşı için olana bakmıştım. Bunda avarage yazıyor. En yüksek BR/2 + en yüksek 2. BR/4 + En yüksek 3. BR/4 olarak hesaplanıyormuş arcade uçak savaşı için. Ama arcade tank ve gemide en yüksek baz alınıyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı