Warband askerlerin rütbe kazanmaları nasıl hızlandırılır?

semihA2

Centipat
Daha fazla  
Merhaba! Yıllar önce çıkmış olan Warband'da tekrar başladım ama oyunda askerlerleri geliştirmekle çok uğraşıyorum. Bunu hızlandıran bir mod veya kod var mı?
CTRL X yap demeyin öyle oyunun zevki kalmıyor. İstediğim şey yine onlara seviye kasıyım ama daha hızlı level atlasınlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
ilk başta lezaliti al yanına, onun talimci özelliği yüksekti. sonra savaşa girdiğin zaman bırak onlar öldürsün düşman askerlerini.

Evet talimciyi biliyorum ama onun için level kasmak gerek. Ben bir kod var mıdır veya bir mod diye sormuştum.
Module.ini'nin içinden:
Kod:
player_xp_multiplier  = 1.5
hero_xp_multiplier    = 1.5
regulars_xp_multiplier = 1.0
Sayıları bu şekilde olmalı. XP kazanma oranları. Kendine göre ayarlarsın.
Ayrıca nexusmod'da "More XP Per Kill - Faster levelling" adında bir mod gördüm. Askerlere çalışıyor mu bilmiyorum. Denemek lazım. Çalışma mantığı da öldürdüğün kişi başına 1 XP fazladan kazanıyorsun. 1000 adam öldürdünüz. Normal kazandığınız XP'ye fazladan 1000 XP daha kazandırıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Module. İni'nin içinden
Kod:
player_xp_multiplier = 1.5
hero_xp_multiplier = 1.5
regulars_xp_multiplier = 1.0
Sayıları bu şekilde olmalı. XP kazanma oranları. Kendine göre ayarlarsın.
Ayrıca Nexusmod'da "More XP Per Kill - Faster levelling" adında bir mod gördüm. Askerlere çalışıyor mu bilmiyorum. Denemek lazım. Çalışma mantığı da öldürdüğün kişi başına 1 XP fazladan kazanıyorsun. 1000 adam öldürdünüz. Normal kazandığınız XP'ye fazladan 1000 XP daha kazandırıyor.

Thanks

Yeni konular

Geri
Yukarı