Warband Herkesin Krallığa Saldırması Nasıl Engellenir?

TavukluDinozor

Hectopat
Daha fazla  
Uzun vakit sonra Warband gireyim dedim 8-10 saat bayağı bir kastım. 80 kişilik çoğunluğu Sarranid askerlerinden oluşan çok güçlü bir ordum var. Krallık kurdum bir kalem var. Asugan kalesi fakat kalenin yanından ayrılınca direkt kuşatıyorlar kaleyi ilişkilerim idare eder olan Sarranid bile savaş açtı bana. Ne yapabilirim kalemi direk kuşatmasınlar diye gerekirse hepsiyle savaşırım ama çok zaman kaybı oluyor. Önerileriniz nedir?

Uzun vakit sonra Warband gireyim dedim 8-10 saat bayağı bir kastım. 80 kişilik çoğunluğu Sarranid askerlerinden oluşan çok güçlü bir ordum var. Krallık kurdum bir kalem var. Asugan kalesi fakat kalenin yanından ayrılınca direkt kuşatıyorlar kaleyi ilişkilerim idare eder olan Sarranid bile savaş açtı bana. Ne yapabilirim kalemi direk kuşatmasınlar diye gerekirse hepsiyle savaşırım ama çok zaman kaybı oluyor. Önerileriniz nedir?
Nam kasmanız lazım, liderler sizden korkmalılar.

Aslında hayır, ama o durumda sadece savaşarak nam kasabilirsiniz. Önce bir krallığa katılıp lordlarla ilişkilerinizi geliştirip başka lordların arkasından iş çevirseydiniz şimdiye kadar çok nam salmış olurdunuz.
835 namım var hocam.Kergitlere katılmayı düşünüyorum diğer hepsiyle düşmanım çünkü.

Geri
Yukarı