Warband için mod önerisi

• Konuyu başlatan costt
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 666
Merhaba. İlk defa MB Warband oynayacağım. Oyun zevkimi ve keyfimi arttıracak modlar önerebilir misiniz?
Osmanlı modu güzeldir fakat 30 saat kadar dayandırır. Cihat ve Haçlılar modu da çok keyiflidir ve çok daha uzun bir oynanışa sahiptir. Fransız Rönesans Dönemi modu bile vardı aslında ama bu dediklerimi denemeni tavsiye ederim.

Modun içeriği nedir oyuna neler katıyor acaba?
Neredeyse her şeyi değiştiriyor. Bir sürü farklı devlet oluyor oyunda. Çeşitli mekanikler. Savaş mekanikleri de değişiyor ve bence daha iyi oluyor. Ama bazı saçma şeyler de oluyor. Yani oynayarak görseniz daha iyi olur pek anlatmakla bitecek bir mod değil. Veya tanıtım videolarını izleyebilirsiniz.

Modun içeriği nedir oyuna neler katıyor acaba?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
RPG kısmı çok sağlam. Ben Warband'i her oynayışımda başlarda sıkılarak oynarım. Fakat seni belirli bir olay örgüsünün içinde tutmayı her daim başaran bu mod sayesinde oyundan her daim keyif alıyorsun. Kafa uçurmadan tut şehir, köy dizaynına kadar her şey çok güzel ve ayrıntılı.

Neredeyse her şeyi değiştiriyor. Bir sürü farklı devlet oluyor oyunda. Çeşitli mekanikler. Savaş mekanikleri de değişiyor ve bence daha iyi oluyor. Ama bazı saçma şeyler de oluyor. Yani oynayarak görseniz daha iyi olur pek anlatmakla bitecek bir mod değil. Veya tanıtım videolarını izleyebilirsiniz.

Tamamdır bu modu kullanıyorum o zaman teşekkür ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
RPG kısmı çok sağlam. Ben Warband'i her oynayışımda başlarda sıkılarak oynarım. Fakat seni belirli bir olay örgüsünün içinde tutmayı her daim başaran bu mod sayesinde oyundan her daim keyif alıyorsun. Kafa uçurmadan tut şehir, köy dizaynına kadar her şey çok güzel ve ayrıntılı.

Teşekkürler güzel şeyler katıyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı