Warband krallık nasıl kurulur?

DyneFreis

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar nordların derebeyi olarak jameyyed kalesini aldım kral ragnara ve yanındaki kontlara soruyorum kalenin kime verilmesini destekliyorsunuz diye hepsi bana diyor beni destekliyorlar destekliyorlar desteklemesine ama bu kale nasıl benim elime geçer ayrılmam mı lazım? Krallıktan yoksa beklemem mi lazım? Güncelleme: Şimdide mareşal oldum.

İlk önce krallıktan ayrılmalısınız.

Sonra bir kale veya şehri ele geçirmelisiniz. O zaman krallığınız otomatik kuruluyor.

Ha birde talep etme seçeneğide var.

Teşekkürler hocam. Hangisini seçiceğim mareşallik'ten istifa etmek istiyorumu mu yoksa lordum adınıza ettiğim yeminden azat edilmek istiyorumu mu?

Tamamdır ayrıldım şimdi kaleyi fethedeceğim tekrar.

Teşekkürler hocam. Hangisini seçiceğim mareşallik'ten istifa etmek istiyorumu mu yoksa lordum adınıza ettiğim yeminden azat edilmek istiyorumu mu?

Askerler sürekli ayrılıyorlar nasıl moral yükseltebilirim hocam kusura bakmayın biraz acemiyim.

Son düzenleme:

Askerler sürekli ayrılıyorlar nasıl moral yükseltebilirim hocam kusura bakmayın biraz acemiyim.
Yemek eksik olabilir hocam.

Sen satın al şehirlerden onlar kendi yiyor.

Hocam leydi alfrid ile evlenmek istiyorum sargotha gidiyorum nedimeyi ziyaret et diyorum muhafızlar sana kötü kötü bakıyor belli bir süre geçmesi lazım diyor ne kadar geçmesi lazım nasıl evleniceğim? Ve ayrıca ragnara saldirirsam leydi alfrid ile evlenebilir miyim?

Hocam leydi alfrid ile evlenmek istiyorum sargotha gidiyorum nedimeyi ziyaret et diyorum muhafızlar sana kötü kötü bakıyor belli bir süre geçmesi lazım diyor ne kadar geçmesi lazım nasıl evleniceğim? Ve ayrıca ragnara saldirirsam leydi alfrid ile evlenebilir miyim?
Hocam onu bilmiyorum ya, oynayalı baya zaman oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı