Warband mod tavsiyesi

Hafif zirhli pikt askerleri nors kalkan duvarini asamaz ki ? Yani ben kervan bastiktan sonra kacarken hizli yolculukla bir lorda yakalandim mierce lorduydu galiba. Biraz engebeli bir yerde dar kalkan duvari ile 65-70 askerle( bunlarin sadece 3 tanesi huscarl) 200 dusmani telef ettik ama destekleri gelince tek kaldim :( yani menzilliler daginikken cok sikinti ama toplu halde ezip gecmen lazim
Oyunun ilk saatlerinde tecrübesiz adamlarla dalmam dışında haklısınız :D
Ama sonrasında oyun kendini affettirdi :D

Oyunun başında tek başıma dolaşırken (daha asker dahi toplamamıştım) 3 kişilik bir kervanla karşılaştım. Yanlış okumadınız yazıyla "üç". Büyük ihtimalle yakın zamanda saldırıya uğramışlardı ve çoğu yaralıydı...

Onları 1v3'te aldıktan sonra (en kıdemlileri hayatta kalanlardı) o kervandan yaklaşık 25000 peninglik mal çıkmıştı. Oyunun başında bu değer oldukça göz alıcıydı :D

Asker kalitesi onemli :) beni en kotu yenen firariler olmustu. 89 tane nors mizraklisi. Yarisi kidemli. Kalkan duvari yaptik ikimizde vikingsteki gibi bakisiyoruz sonra ben ragnar gibi chargeeee diyorum ve adamlar spartalilar gibi ezip geciyorlar ah ah ne sinir olmustum :)

Asker kalitesi onemli :) beni en kotu yenen firariler olmustu. 89 tane nors mizraklisi. Yarisi kidemli. Kalkan duvari yaptik ikimizde vikingsteki gibi bakisiyoruz sonra ben ragnar gibi chargeeee diyorum ve adamlar spartalilar gibi ezip geciyorlar ah ah ne sinir olmustum :)
Gerçekten sorun olan bir durum... Warband türündeki oyunlarda zaten ben ordumu kaybetmeyi göze alamıyorum, özellikle de Viking Conquest gibi askerlerin çok zor tecrübe kastıkları DLC'ler işi iyice zorlaştırıyor...

Ama sonrasında oyun kendini affettirdi :D

Oyunun başında tek başıma dolaşırken (daha asker dahi toplamamıştım) 3 kişilik bir kervanla karşılaştım. Yanlış okumadınız yazıyla "üç". Büyük ihtimalle yakın zamanda saldırıya uğramışlardı ve çoğu yaralıydı...

Onları 1v3'te aldıktan sonra (en kıdemlileri hayatta kalanlardı) o kervandan yaklaşık 25000 peninglik mal çıkmıştı. Oyunun başında bu değer oldukça göz alıcıydı :D
O nasil bir baht :) 3 kisi kesip 30 40 k kaldirdin oyle mi ? Bravo

Oyle valla yemeyip icmeyip besledigim giydirdigim huscarl koylunun sapan tasiyla olunce evlat acisi gibi koyuyor :(

Oyle valla yemeyip icmeyip besledigim giydirdigim huscarl koylunun sapan tasiyla olunce evlat acisi gibi koyuyor :(
Özellikle Warband'de Sarranid girdiğimde Memlüklerim ölmesin diye kendimi feda edebilecek durumdaydım :D
Hatta sırf zor yetiştiler diye bazen en önden ben gidiyordum :D

Özellikle Warband'de Sarranid girdiğimde Memlüklerim ölmesin diye kendimi feda edebilecek durumdaydım :D
Hatta sırf zor yetiştiler diye bazen en önden ben gidiyordum :D
Yapmamak lazim ama evlattir sonucta :) simdi yeniden viking kadin savasci olarak basladim vikingsteki sarisin hatun nasil dovusuyor onun gibi olacam :)

Geri
Yukarı