Warband nasıl bir düzen kurulmalı?

Hocam zaten ben bi Reyvadin ile Dramug'u alacağım.Geri kalanı kergitler ile nordlar halletmeye başladılar bile.Bence Vaegirli'ler en güçsüz birlikler kralları ile 300 vs 100 atmıştım almıştım eskiden ama taktiği hatırlamıyorum.
Bu arada yüksek zorlukta Reyvadin'i alamazsınız genelde 300 civarı kişi oluyor savunan. Çok sağlam ve kalabalık bir ordunuzun olması lazım ya da seferberlik düzenlenmeli. Bireysel olarak almak çok çok zor.

Bu arada yüksek zorlukta Reyvadin'i alamazsınız genelde 300 civarı kişi oluyor savunan. Çok sağlam ve kalabalık bir ordunuzun olması lazım ya da seferberlik düzenlenmeli. Bireysel olarak almak çok çok zor.

Hocam belliki arkadaş yeni başlamış öğretir yareglok oyunu merak etmeyin 😉

Zorluk yüzde kaç?
En zor hocam.
Zorluk yüzde kaç?

Hocam kuzucuktaki tos tos amcanın güzel bir sözü vardır."bir kişiye başaramazsın denildiğinde başaramayacağı düşünülür ancak başardığı zaman tüm tarih onu konuşur.".
Hocam 2 senelik sıkı warband oyuncusuyum.Yeri gelir Rodoklar ile Sarranidleri bitiririm yeri gelir kergitlerle svadyayı bitiririm.

En zor hocam.

Hocam kuzucuktaki tos tos amcanın güzel bir sözü vardır."bir kişiye başaramazsın denildiğinde başaramayacağı düşünülür ancak başardığı zaman tüm tarih onu konuşur.".

Hocam 2 senelik sıkı warband oyuncusuyum.Yeri gelir Rodoklar ile Sarranidleri bitiririm yeri gelir kergitlerle svadyayı bitiririm.
Zayıf insanları motive etmek için kullanılan saçma sözlerin mânâsı yok. En yüksek zorlukta, Native modunda 100 kişilik ortalama tecrübede bir ordu, 300 kişilik reyvadin şehrini alamaz.

Zayıf insanları motive etmek için kullanılan saçma sözlerin mânâsı yok. En yüksek zorlukta, native modunda 100 kişilik ortalama tecrübede bir ordu, 300 kişilik reyvadin şehrini alamaz.

Hocam sizin derebeyiniz olmak istiyorum.
En zor hocam.

Hocam 2 senelik sıkı Warband oyuncusuyum. Yeri gelir rodoklar ile sarranidleri bitiririm yeri gelir kergitlerle svadyayı bitiririm.

Svadyayı kim bitirmiş hocam siz bitirceksiniz iç savaş çıkarır veya hile anca öyle yoksa tek bir zırhlı süvari il alayınızı Allah'ına kavuşturur

20210612202241_1.jpg

Hocam Reyvadin ve Dramug'tan fazlasını aldım.Kral güçlü ama 3 devlet birden saldırınca kopuyor.Reyvadin'i almam 2 saat sürdü(Birlik biraz yetersiz geldi o yüzden derebeyleri atayıp yaptım). Dramug'u yarım saat içinde aldım.
Hocam sizin derebeyiniz olmak istiyorum.

Svadyayı kim bitirmiş hocam siz bitirceksiniz iç savaş çıkarır veya hile anca öyle yoksa tek bir zırhlı süvari il alayınızı Allah'ına kavuşturur
Hocam ben hile sevmiyorum.Gerçekten güçlü birlikler katılıyorum.Bence oyundaki en güçlü 2 birlikten biri.Süvarilerini genellikle kale kuşatmalarında arbaletçileri korumak için koyuyorum.

Geri
Yukarı