Çözüldü Warband oyun simgesi dünya resmi olmuş

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Yer
Losgar
Dün hiçbir şey yoktu. Bugün baktığımda dünya resmi vardı oyun simgesinde, sonra oyuna girince hata verdi. Ben de Steam'den oyun dosyalarını doğrulattım, düzeldi ama gir çık yapınca hata verdi. Ben az önce tekrar girmeyi denedim ve bir hata verdi. Kodu oku, yamadan ekran siyah oldu. Virüs mü girdi acaba? Dün Unity 32 bit indirdim ama onu da Unity'nin kendi sitesinden indirmiştim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorun ne tam olarak anlamadım. Simgenin değişmesi mi? Yoksa oyuna girerken de mi sıkıntı yaşıyorsunuz?

Eğer simgelerde sıkıntı varsa benim bildiğim Steam kaynaklı bu, sıkıntı yok.
Simgede sıkıntı vardı düzeltim daha sonra oyunda sıkıntı çıkmaya başladı.
Oyunu açtım oyun piksel pikseldi procress monitör hata bulamadı.
Sorun ne tam olarak anlamadım. Simgenin değişmesi mi? Yoksa oyuna girerken de mi sıkıntı yaşıyorsunuz?

Eğer simgelerde sıkıntı varsa benim bildiğim Steam kaynaklı bu, sıkıntı yok.
Oyuna girerken ekran boyutu bir garip oluyor oyun pikselli görünüyor ve steam bildirimleri aşırı büyük görünüyor.
1600710716352.png

Burada normal gözüküyor ama oyun piksel.
Ayarlar kendi kendine değişmiş oyun ayarlarından oyunu tekrar 1080p'ye alıp dikey senkronizasyonu açtım şimdilik sorunumum çözüldüğünü söyleyebilirim yardımcı olan herkese çok teşekkürler yine bir hata ile karşılaşırsam yazarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı