Warband sığır görevi ne yapmam lazim?

caneris

Picopat
Daha fazla  
Öyle bir zor ki kanser edecek kadar bu görev.
Sığır çalıp arkasindan yönlendirmek falan
Hangi sığır icat ettiyse dünyadaki tüm oyun gorevlerinden en leş berbat görevi.

Hile sevmem kullanmam karşıyım hatta
Ama bu görev yüzünden oyun resmen kitleniyor
Yapacağınız işin taa. Yok mu buna teknik çare?
Oyunu hiçbir ayarini bozmadan duzeltmek istiyorum hile değil amacim bu görev YouTuber'ler bile beceremedi
Gerisini siz düşünün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz uğraştırır ancak yapılmayacak birşey değil. Yani kilitleniyor demişsinde yapmasanda biraz ilişkiniz düşer sadece.

Hocam, şimdi rastgele bir köye girin. Köy lideri ile konuşup, yeteri kadar sığır alın. Köyden çıkın ve birkaç saniye boşluk tuşuna basılı tutun. Sığırlar haritada, hemen köyün önünde belirecek. Sığırları götürmek istediğiniz yön, x yönü olsun. X yönünün hemen sol altına basın, sığırlar kuzeye doğru hareket edecektir. Götürmek istediğiniz konuma göre ayarlayabilirsiniz bu şekilde.

Hile kullanarak kendinizi ışınlayabilirsiniz. Böylece daha kolay olmuş olur. Tek seferde yaptığım bir görevdir, neden bu kadar zorlandığınızı anlamadım. :D

Tek yöntem sığırların arkasından dolaşmak. Ya da ışınlanma hilesi kullanıp kaçmalarını engelleyebilirsin.

Son düzenleme:
Sığırların arkasına geçip bir sola bir sağa diye yapmanız lazım. En kolay görevi nasıl yapamadınız anlamadım. Sığırların arkasına geçin ve mesela sağa gitmelerini istiyorsanız sığırların biraz soluna doğru gidin sağa doğru gitsinler ya da sola gitmelerini istiyorsanız sığırların biraz sağına doğru gidin sizden uzaklaşıyorlar zaten.

o kadar at çeşit ve envarter yapılmış . bu sığır için mi uğraşılmamış ilginç .
bazen tahil getir cikiyor yapiyorum .
abi köye girdigim vakte yazik oluyor
küfür ediyorum yapimda emegi geçenlere

Evet çok sinir bozucu ve gereksiz bir görev. İki saat sığırların arkasında durmak gerekiyor. Bazen kayboluyorlar hatta uzaklaşınca.

Yeni konular

Geri
Yukarı