Warband toprak nasıl verilir?

MeTluX

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, normalde yeni toprak alınca kime verebıleceğimi seçebiliyorum ancak bu işi sonraya bırakınca nasıl vereceğim veya köyleri vb. nasıl verebileceğimi bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar selam, normalde yeni toprak alınca kime verebıleceğimi seçebiliyorum ancak bu işi sonraya bırakınca nasıl vereceğim veya köyleri vb. nasıl verebileceğimi bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Başkentinizde bakan olması lazım kalede oradan ayarlanıyor diye hatırlıyorum.

Hatırladığım kadarıyla sizin olan kentte bir başkan olması lazım yardımcı veya eşinizi atadığınız ona gittiğiniz zaman seçeneklerde gözükür derebeye toprak vermek istiyorum diye toprağınız gözükür ve derebeye verirsiniz.

Başkentinizde bakan olması lazım kalede oradan ayarlanıyor diye hatırlıyorum.

Hatırladığım kadarıyla sizin olan kentte bir başkan olması lazım yardımcı veya eşinizi atadığınız ona gittiğiniz zaman seçeneklerde gözükür derebeye toprak vermek istiyorum diye toprağınız gözükür ve derebeye verirsiniz.

Hepinize çok teşekkür ederim hocam yapabildim sonunda.

Arkadaşların anlattıklarına ekstra olarak toprak vermek istediğiniz lorda giderek de sanırım "seni hizmetlerinden dolayı ödüllendirmek istiyorum" deyip toprak verebiliyordunuz.

Geri
Yukarı