Çözüldü Warband'da farklı modlar tek uygulama üzerinden oynanabiliyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

oblomovv

Decapat
Makaleler
1
Tam olarak anlatamamış olabilirim ama demek istediğim şu mesela cihat ve haçlılar modunu oynuyorum sonra canım sıkıldı diplomacy moduna geçmek istedim cihat ve haçlılar modunu kaldırmam mı gerekiyor? Ya da cihat ve haçlılar oynuyorum ama aynı zaman da evlat modu da oynamak istiyorum birini kaldırmak zorunda mıyım? Daha önce hiç Warband modu yüklemedim nasıl işliyor bilmiyorum.

Çözüm
Hayır, oyuna girerken Native'i seçtiğiniz gibi diğer modları da seçerek giriyorsunuz.
Oyuna girerken ki menüde native kısmından değiştirebiliyorsunuz ve aynı anda sadece tek mod oynayabilirsiniz. Ama kaldırmak gibi bir olay yok seçerek girdiğiniz için. Canınız isteyince halihazırda oynadığınız modu kapatıp istediğiniz modu açabilirsiniz.

Tam olarak anlatamamış olabilirim ama demek istediğim şu mesela cihat ve haçlılar modunu oynuyorum sonra canım sıkıldı diplomacy moduna geçmek istedim cihat ve haçlılar modunu kaldırmam mı gerekiyor? Ya da cihat ve haçlılar oynuyorum ama aynı zaman da evlat modu da oynamak istiyorum birini kaldırmak zorunda mıyım? Daha önce hiç Warband modu yüklemedim nasıl işliyor bilmiyorum.

Launcher ile seçebilirsiniz. Atölyeden yüklerseniz direk seçerseniz. Moddb gibi sitelerden indirirseniz "modules" klasörüne atmanız gerekiyor modu.

Yeni konular

Geri
Yukarı