Warband'da gelişemiyorum

Kişisel zevk ile alakası yok kol gerektiriyor ve daha iyi.

Manuel blok öğrenmesi onun çok daha iyi oynamasını sağlar bu da benim tavsiyem.
Bu tarz oyunlarda evrensel kolay oynanış çoğu oyunda kalkan ve kılıçtır. Savun saldır daha garanticidir. Sana kolay gelen herkese kolay gelmez.
Vallahi ben gelişmekten ziyade zevk almaya bakıyorum. Siz de öyle yapın, eninde sonunda Kalradya sizin olacaktır.
Oyun sonunda tek bir ekran gösterip geri haritaya bırakıyor ya onca saat bunu görmek için mi gömdüm dedirtiyor :D

Bu tarz oyunlarda evrensel kolay oynanış çoğu oyunda kalkan ve kılıçtır. Savun saldır daha garanticidir. Sana kolay gelen herkese kolay gelmez.

Bana kolay gelmiyor Warband'da manuel blok oynamak çok daha zordur fakat çok daha güçlüdür 10 kişiyi aynı anda bloklayabilirsiniz mesela.

Warband'da hiçbir zaman gelişemiyorum. Tam böyle 42 adam 2-3 yoldaş, güçlü askerlerim falan vardı. Tam böyle satış yapmaya şehre giderken 102 kişilik bir grup yakaladı ve beni yendi. Sonra kaçtım falan adam toplamaya devam bu sefer de adamlarım güçsüz olduğu için gene yenildim. Tam dedim bu sefer olacak, gene yenildim.
En sonda da kaydı sildim.
Bana takti ve öneri veriri misiniz? Nasıl daha iyi oynarım ya da nasıl başlamalıyım?
Not: Kergit hanlığından başlamıştım.

Başta herhangi bir krallığa bulaşma.
Nerede turnuva varsa oralara git turnuvalardan kazandığın para ile zırh, silah vb. geliştirirsin ve çok fazla turnuva kazanırsan namın artar ve daha büyük ordular toplayabilirsin.
İllaki bir krallık derebeyi olmak zorunda değilsin. Tarafsız takılabilir veya kendi krallığını kurabilirsin.
Sarranid'de haramiler ve çöl haydutları.
Kergit'de orman haydutları ve bozkır haydutları.
Nord'da nehir korsanları ve deniz yağmacıları.
Vaegir'de tundra haydutları.
Svadya'da ve Rodok'da yanlış hatırlamıyorsam orman ve dağ haydutları dolaşıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı