Warband'da gelişemiyorum

ThePentium

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Warband'da hiçbir zaman gelişemiyorum. Tam böyle 42 adam 2-3 yoldaş, güçlü askerlerim falan vardı. Tam böyle satış yapmaya şehre giderken 102 kişilik bir grup yakaladı ve beni yendi. Sonra kaçtım falan adam toplamaya devam bu sefer de adamlarım güçsüz olduğu için gene yenildim. Tam dedim bu sefer olacak, gene yenildim.
En sonda da kaydı sildim.
Bana takti ve öneri veriri misiniz? Nasıl daha iyi oynarım ya da nasıl başlamalıyım?
Not: Kergit Hanlığından başlamıştım.

Ben vergi görevi alıp parayı kaçırıp sonra bir şehrin valisinden "aramızdaki problemi çöz" görevini yapıp para kasıyorum, 10 bin civarı para oluyor rahatça ordumu kuruyorum. Tavsiye ederim :)
Bir de, talimci özelliğinizi yükseltmeye bakın.

Ben vergi görevi alıp parayı kaçırıp sonra bir şehrin valisinden "aramızdaki problemi çöz" görevini yapıp para kasıyorum, 10 bin civarı para oluyor rahatça ordumu kuruyorum. Tavsiye ederim :)
Hocam ayıptır söylemesi kaç TL'ye ne zaman aldınız oyunu?

Warband'da hiçbir zaman gelişemiyorum. Tam böyle 42 adam 2-3 yoldaş, güçlü askerlerim falan vardı. Tam böyle satış yapmaya şehre giderken 102 kişilik bir grup yakaladı ve beni yendi. Sonra kaçtım falan adam toplamaya devam bu sefer de adamlarım güçsüz olduğu için gene yenildim. Tam dedim bu sefer olacak, gene yenildim.
En sonda da kaydı sildim.
Bana takti ve öneri veriri misiniz? Nasıl daha iyi oynarım ya da nasıl başlamalıyım?
Not: Kergit hanlığından başlamıştım.

Kimseye bulaşmadan oynarsan 102 kişi sana saldıramaz etliğe sütlüğe karışma kergitte başla rodoklardan ordu kur 100 kişiyle sarranide gir düm düz edersin.

Kergit Hanlığından başlaman senin işini zorlaştırmış.Bozkır haydutları ve Haramiler başlangıç oyuncuları için bir kabus gibi.O bölgeden uzaklaş,svadya veya rodok bölgesindeki haydutlar daha zayıf olur. Nord bölgesindekiler de tehlikeli çünkü kalkan avantajları var.

Kimseye bulaşmadan oynarsan 102 kişi sana saldıramaz etliğe sütlüğe karışma kergitte başla rodoklardan ordu kur 100 kişiyle sarrani de gir düm düz edersin.

Tamam hocam deneyeceğim.

Ne işe yarıyor talimci özelliği?
Daha fazla XP mi kazandırıyor ordulara.

Yeni konular

Geri
Yukarı